Reklama
Reklama

Ed Sheeran podbił serca polskich fanów TYM wzruszającym gestem! Kochamy go jeszcze bardziej!

Ed Sheeran podbił serca polskich fanów TYM wzruszającym gestem! Kochamy go jeszcze bardziej! Fot. Instagram@teddysphotos

Beata Dżumaga

13sierpnia2018

Byłaś na koncercie Eda?

Ed Sheeran w ubiegły weekend zagrał w Polsce aż dwa koncerty! 11 i 12 sierpnia 2018 roku brytyjski muzyk wystąpił w Warszawie na stadionie PGE Narodowym. Bilety na koncerty wyprzedały się już w pierwszym dniu sprzedaży, a tą uruchomiono… rok temu! Fani, którzy nie zdążyli kupić wejściówek na występ swojego idola musieli szukać szczęścia gdzie indziej.

 

Zobacz także: Ed Sheeran zagra w Polsce aż DWA koncerty! Pierwszy wyprzedał się w godzinę

 

Ed Sheeran słynie z poczucia humoru oraz ciepłego podejścia do swoich fanów. W związku z gorącym przyjęciem, jakie muzykowi zgotowali jego polscy wielbiciele nie dziwi nas fakt, że Sheeran postanowił odwdzięczyć się fanom. Podczas bisu, gdy Ed wykonał takie hity jak “Shape of You” i “I See Fire”, piosenkarz wrócił na scenę ubrany w… koszulkę reprezentacji Polski! Ed dumnie zaprezentował się zachwyconym fanom w koszulce z polskim orzełkiem na piersi. Nic dziwnego, że widownia wpadła w istny szał.

 

 

 

A post shared by Aga Bartoszek (@agusialke) on Aug 13, 2018 at 2:03am PDT

 

Instagram i inne media społecznościowe zalały zdjęcia fanów z warszawskich koncertów Eda Sheerana. Sam muzyk też pochwalił się na swoim Instagramie fotkami z publicznością.

 

 

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on Aug 12, 2018 at 4:50pm PDT

  

Podoba ci się gest Eda Sheerana wobec polskich fanów? Nam - bardzo! Ed uszczęśliwił tysiące swoich wielbicieli, którzy będą wspominać jego koncerty do końca życia.

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Emmanuel Fredenrich przekonuje, że...
Emmanuel Fredenrich przekonuje, że zgromadził na swoim koncie ponad miliard dolarów i jest szefem dobrze prosperującej firmy. Jednak młody bogacz, pochodzący ze Szwajcarii, a na co dzień mieszkający w Stanach Zjednoczonych, nie ma szczęścia w miłości. Rozczarowany niepowodzeniami na Tinderze postanowił wziąć sprawy we własne ręce i umieścił w mediach społecznościowych szereg ogłoszeń, dzięki którym ma znaleźć dziewczynę swoich marzeń.   Wszystkie zdjęcia: Instagram@emmanuelfofficiel

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama