Reklama
Reklama

Ed Sheeran podbił serca polskich fanów TYM wzruszającym gestem! Kochamy go jeszcze bardziej!

Ed Sheeran podbił serca polskich fanów TYM wzruszającym gestem! Kochamy go jeszcze bardziej! Fot. Instagram@teddysphotos

Beata Dżumaga

13sierpnia2018

Byłaś na koncercie Eda?

Ed Sheeran w ubiegły weekend zagrał w Polsce aż dwa koncerty! 11 i 12 sierpnia 2018 roku brytyjski muzyk wystąpił w Warszawie na stadionie PGE Narodowym. Bilety na koncerty wyprzedały się już w pierwszym dniu sprzedaży, a tą uruchomiono… rok temu! Fani, którzy nie zdążyli kupić wejściówek na występ swojego idola musieli szukać szczęścia gdzie indziej.

 

Zobacz także: Ed Sheeran zagra w Polsce aż DWA koncerty! Pierwszy wyprzedał się w godzinę

 

Ed Sheeran słynie z poczucia humoru oraz ciepłego podejścia do swoich fanów. W związku z gorącym przyjęciem, jakie muzykowi zgotowali jego polscy wielbiciele nie dziwi nas fakt, że Sheeran postanowił odwdzięczyć się fanom. Podczas bisu, gdy Ed wykonał takie hity jak “Shape of You” i “I See Fire”, piosenkarz wrócił na scenę ubrany w… koszulkę reprezentacji Polski! Ed dumnie zaprezentował się zachwyconym fanom w koszulce z polskim orzełkiem na piersi. Nic dziwnego, że widownia wpadła w istny szał.

 

 

 

A post shared by Aga Bartoszek (@agusialke) on Aug 13, 2018 at 2:03am PDT

 

Instagram i inne media społecznościowe zalały zdjęcia fanów z warszawskich koncertów Eda Sheerana. Sam muzyk też pochwalił się na swoim Instagramie fotkami z publicznością.

 

 

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on Aug 12, 2018 at 4:50pm PDT

  

Podoba ci się gest Eda Sheerana wobec polskich fanów? Nam - bardzo! Ed uszczęśliwił tysiące swoich wielbicieli, którzy będą wspominać jego koncerty do końca życia.

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Emmanuel Fredenrich przekonuje, że...
Emmanuel Fredenrich przekonuje, że zgromadził na swoim koncie ponad miliard dolarów i jest szefem dobrze prosperującej firmy. Jednak młody bogacz, pochodzący ze Szwajcarii, a na co dzień mieszkający w Stanach Zjednoczonych, nie ma szczęścia w miłości. Rozczarowany niepowodzeniami na Tinderze postanowił wziąć sprawy we własne ręce i umieścił w mediach społecznościowych szereg ogłoszeń, dzięki którym ma znaleźć dziewczynę swoich marzeń.   Wszystkie zdjęcia: Instagram@emmanuelfofficiel

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama