Reklama
Reklama

Książę Harry i jego wieloletnia dziewczyna, Chelsy Davy, zerwali przez… ślub Williama i Kate!

Książę Harry i jego wieloletnia dziewczyna, Chelsy Davy, zerwali przez… ślub Williama i Kate! Fot. Getty

Beata Dżumaga

13sierpnia2018

To wtedy zrozumieli, że to koniec :(

Książę Harry jest szczęśliwym mężem pięknej Meghan Markle, którą poślubił w maju 2018 roku. Transmisja royal wedding była emitowana na całym świecie, a na uroczystości pojawiły się tłumy gwiazd i arystokratów z Wielkiej Brytanii i nie tylko. Jedną z osób, które skupiły na sobie wyjątkową uwagę mediów, była niejaka Chelsy Davy, czyli… była dziewczyna księcia Harry’ego, a według niektórych - jego niedoszła żona.

 

Zobacz także: Książę Harry dzwonił przed ślubem do… swojej byłej. Doprowadził ją do histerii!

 

Chelsy i Harry spotykali się z przerwami aż przez 7 lat. Ostatecznie para zerwała ze sobą w 2010 roku. Teraz na jaw wyszedł prawdziwy powód, dla którego książę i piękna blondynka zakończyli swoją relację. Okazuje się, że w ogromnym stopniu przyczynił się do tego królewski ślub starszego brata Harry’ego, księcia Williama oraz Kate Middleton!

 

 

Chociaż ślub Williama i Kate miał miejsce w 2011 roku, czyli już po rozstaniu Harry’ego i Chelsy, byli partnerzy wybrali się na ceremonię razem. Podobnie jak wcześniej, rozstanie nie było definitywne. Wszystko zmieniło się właśnie po królewskim ślubie następny brytyjskiego tron. Paradoksalnie widok starszego brata zawierającego małżeństwo wcale nie był dla Harry’ego i jego sympatii inspirujący, a wręcz przeciwnie. Według ekspertki zajmującej się życiem członków rodziny królewskiej, Angeli Levin, to właśnie na ślubie Williama i Kate Chelsy podjęła ostateczną decyzję o tym, że ona i Harry nigdy się nie pobiorą.

 

 

A post shared by Jennifer (@ladydianafan) on Sep 30, 2016 at 10:00pm PDT

 

W swojej najnowszej książce, zatytułowanej “Harry: Conversations with the Prince”, Levin wyjaśnia, że podczas royal wedding Chelsy Davy zdała sobie sprawę z tego, że życie u boku księcia nie jest dla niej. Davy wielokrotnie podkreślała, że nie odpowiada jej życie na oczach całego świata oraz rezygnacja z osobistych ambicji. Szaleństwo, które otacza brytyjską rodzinę królewską to coś, na co Chelsy nie mogła się zdecydować. Angela Levin pisze w swojej książce, że “przyjaciel [Chelsy Davy] zdradził, że widząc skalę i rozmach dnia [ślubu Williama i Kate] Chelsy przekonała się, że ona i Harry podjęli dobrą decyzję, decydując się na rozstanie. Mimo że dużo ich łączyło, wyraźnie zobaczyła, że pochodzą z dwóch różnych światów i ich relacja nigdy nie byłaby udana, zwłaszcza że ona ceni sobie prywatność i pilnie jej chroni”.

 

Fot. Getty

 

W 2016 roku w rozmowie z magazynem “The Times” Chelsy przyznała, że związek z Harrym wiele ją kosztował i nie była w stanie znieść nieustannej presji. “Było bardzo intensywnie. To było szalone, przerażające i niewygodne. Gdy działo się źle, było mi bardzo trudno, nie potrafiłam sobie poradzić. Próbowałam być normalną osobą, a to było okropne” - mówiła Chelsy. Niestety w przypadku Harry’ego i jego wieloletniej sympatii okazało się, że siła ich uczucia nie jest wystarczająca na tyle, by Davy zdecydowała się na tak wielkie poświęcenie, z jakim wiąże się bycie żony księcia.

 

 

Musimy przyznać, że to bardzo przykra sytuacja… Ale ostatecznie książę Harry znalazł prawdziwą miłość i kobietę, która była gotowa zostać jego żoną - z wszystkimi konsekwencjami tego małżeństwa. Mamy nadzieję, że Chelsy Davy także znajdzie szczęście u boku nowego mężczyzny!

 l
Reklama

Polecane wideo

Meghan Markle, a właściwie księżna...
Meghan Markle, a właściwie księżna Sussex, będzie od teraz musiała przestrzegać bardzo ścisłych reguł...   Fot. Instagram@meghanmarkleupdates

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama