Reklama
Reklama

Monstrualne pośladki Blac Chyny ZAPADŁY SIĘ! Implanty w końcu nie wytrzymały!

Monstrualne pośladki Blac Chyny ZAPADŁY SIĘ! Implanty w końcu nie wytrzymały! Fot. Instagram@blacchyna

Pupa Chyny całkowicie sflaczała…

Blac Chyna to jedna z najbardziej kontrowersyjnych celebrytek, która sławę zyskała głównie dzięki krótkiemu, ale burzliwemu związkowi z Robem Kardashianem, oraz imponującym (i sztucznym) pośladkom. Gwiazda latami regularnie poddawała się różnym zabiegom powiększania pupy - w końcu jej sylwetka zaczęła wyglądać karykaturalnie, ale dla Chyny wielkie pośladki były powodem do dumy i znakiem rozpoznawczym.

 

Zobacz także: Ta modelka chce mieć największe pośladki na świecie. Ich rozmiar już imponuje!

 

Niestety lata operacji plastycznych w końcu zebrały swoje żniwo. Olbrzymie i napompowane do granic możliwości pośladki Blac Chyny dosłownie się zapadły! Potwierdzają to zdjęcia opublikowane przez amerykańskie media. Brytyjski portal Daily Mail posunął się nawet do stwierdzenia, że pupa Chyny… eksplodowała!

 

 

A post shared by BLAC CHYNA (@blackchyna_k) on Jun 8, 2018 at 8:16pm PDT

 

Prawdopodobnie jednak Blac po prostu zdecydowała się zacząć stopniowo usuwać wypełniacze ze swoich pośladków, a paparazzi przyłapali ją w procesie transformacji. W ostatnich miesiącach w mediach pojawiło się wiele doniesień o wybuchających lub wyciekających implantach pośladków. Kiedy wypełniacze zaczną wyciekać, mogą spowodować poważną infekcję, zagrażającą nawet zdrowiu i życiu. Nic dziwnego, że w związku z takim ryzykiem Chyna mogła zdecydować się na usunięcie implantów z pupy.

 

 

A post shared by Idk, Follow Me Hoe (@me.bitching) on Aug 12, 2018 at 4:38pm PDT

  

Myślisz, że po usunięciu implantów z pośladków Blac Chyna wreszcie będzie wyglądać naturalnie? A może zdecydujej się na inną ekstremalną ingerencję w swoje ciało, żeby tylko utrzymać zainteresowanie paparazzi i portali plotkarskich?

 

 

A post shared by Blac Chyna (@blacchyna) on Aug 3, 2018 at 11:58am PDT

 

l
Reklama

Polecane wideo

Pupy tych gwiazd to ich znak rozpoz...
Pupy tych gwiazd to ich znak rozpoznawczy   Fot. Instagram @kimkardahian @beyonce @khloekardahian

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama