Reklama
Reklama

Wiemy, jakie są wymiary Meghan Markle! To chodzący ideał?

Wiemy, jakie są wymiary Meghan Markle! To chodzący ideał? Fot. Instagram@mrsmeghanmarkle

Beata Dżumaga

10sierpnia2018

Ile waży księżna Sussex?

Meghan Markle uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Swoją urodą zachwyciła samego księcia Harry’ego, który w maju 2018 roku pojął ją za żonę. Dziś Meghan Markle, wcześniej aktorka, jest znana jako księżna Sussex. Swoją wyjątkową urodę Meghan zawdzięcza oryginalnemu pochodzeniu, ale okazuje się, że nawet ktoś tak piękny, jak ona, może mieć kompleksy…

 

Zobacz także: Wiemy, jaki jest największy kompleks Meghan Markle!

 

Teraz wreszcie wiemy, jakie wymiary ma księżna Sussex. W sieci pojawiły się dokładne informacje na temat jej wzrostu, wagi, rozmiaru biustu czy stopy. My już je znamy i nie dziwimy się, że Meghan Markle zachwyca wyglądem, a w królewskich stylizacjach zawsze prezentuje się wyjątkowo!

 

Zacznijmy od wzrostu. Meghan Markle mierzy sobie 170 cm. Przy tym wzroście księżna Sussex waży 56 kg, dzięki czemu może się pochwalić wyjątkowo smukłą i zgrabną sylwetką.

 

 

A post shared by Meghan Markle (@meghan_markle) on Apr 16, 2018 at 5:20am PDT

  

Jeśli chodzi o rozmiar ubrań, jakie nosi Meghan Markle, wynosi on 36. Numer buta księżnej Sussex to 37,5, ale żona księcia Harry’ego zawsze nosi buty na wysokim obcasie o pół numeru większe, żeby uniknąć opuchlizny i bolesnych odcisków.

 

 

A post shared by Meghan Markle (@meghan_markle) on Mar 22, 2018 at 6:59am PDT

 

Co ciekawe, przy tak niskiej wadze Meghan Markle może pochwalić się sporym biustem. W obwodzie ma aż 94 cm! Za to w talii księżna Sussex mierzy sobie prawie książkowe 60 cm - ma tylko o 3 i pół cm więcej. W biodrach Meghan Markle liczy sobie 86 cm. W związku z tym jej wymiary prezentują się następująco: 94-63,5-86.

 

 

A post shared by Meghan Markle (@meghanmarkle_hq) on Dec 7, 2017 at 5:08am PST

 

Zatem już wszystko jasne. To właśnie dzięki tym wymiarom Meghan Markle zachwyca nienaganną sylwetką! Musimy przyznać, że jest czego zazdrościć!

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Meghan Markle, a właściwie księżna...
Meghan Markle, a właściwie księżna Sussex, będzie od teraz musiała przestrzegać bardzo ścisłych reguł...   Fot. Instagram@meghanmarkleupdates

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama