Reklama
Reklama

Rihanna lansuje modę na ultracienkie brwi na okładce “Vogue’a”! Przywróci ten trend?

Rihanna lansuje modę na ultracienkie brwi na okładce “Vogue’a”! Przywróci ten trend? Fot. Instagram@britishvogue

Beata Dżumaga

03sierpnia2018

RiRi ma brwi odrysowane od szklanki…

Rihanna na przestrzeni lat udowodniła, że jest nie tylko utalentowaną piosenkarką, ale też zna się na modzie i ma wyczucie stylu. Barbadoska założyła wręcz własną linię kosmetyków - Fenty Beauty, a niedawno wypuściła kolekcję bielizny Savage x Fenty, w ramach której każda kobieta - bez względu na rozmiar i typ sylwetki - może znaleźć dla siebie zmysłową bieliznę.

 

Zobacz także: Rihanna pokazuje rozstępy na Instagramie i... zachwyca!

 

Rihanna chętnie bawi się swoim wizerunkiem, eksperymentuje z fryzurą, makijażem czy strojem - wystarczy wspomnieć “papieską” kreację, którą założyła na tegoroczną galę Met. Był to chyba najbardziej komentowany look w historii tej imprezy. Teraz RiRi pojawił się na okładce brytyjskiego magazynu “Vogue”, czyli biblii mody. Jej wygląd nieco szokuje, ponieważ wygląda to tak, jakby Rihanna miała… całkowicie zgolone brwi. W miejscu tych prawdziwych zostały namalowane ultracienkie kreski, rodem z lat 20. ubiegłego wieku.

 

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Jul 31, 2018 at 8:52am PDT

 

Na szczęście gwiazda w rzeczywistości wcale nie zgoliła swoich naturalnych brwi - zostały one przykryte grubą warstwą makijażu. Ale musimy przyznać, że efekt jest bardzo przekonujący!

 

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Jul 31, 2018 at 9:10am PDT

 

Fani Rihanny wpadli w prawdziwy popłoch, że ich idolka chce przywrócić modę na golenie naturalnych brwi i zastępowanie ich malowanymi, cieniutkimi kreskami. Twitter został zalany zrozpaczonymi komentarzami, w których fani RiRi wyrażają przerażenie na myśl, że już wkrótce będą musieli golić swoje brwi, żeby nadążyć za nowymi trendami.

 

 

“Rihanna, szanuję cię, ale już nigdy nie sprawię sobie cienkich brwi” - to tylko jedna z setek reakcji na okładkę nowego "Vogue'a" z Rihanną.

 

 

A post shared by British Vogue (@britishvogue) on Jul 31, 2018 at 8:57am PDT

 

Podobają ci się cienkie brwi Rihanny na okładce “Vogue’a”? Myślisz, że RiRi przywróci trend na brwi odrysowane od szklanki?

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Dlaczego te dziewczyny to sobie zro...
Dlaczego te dziewczyny to sobie zrobiły?!   Fot. Instagram @madein______ @fristellea.yoralashes

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama