Reklama
Reklama

Wiemy, jakie gwiazdy będą druhnami na ślubie Hailey Baldwin i Justina Biebera!

Wiemy, jakie gwiazdy będą druhnami na ślubie Hailey Baldwin i Justina Biebera! Fot. Instagram@hailssquad

Beata Dżumaga

18lipca2018

To dobry wybór?

Hailey Baldwin i Justin Bieber już niedługo zostaną małżeństwem. Para zaręczyła się w ubiegłym tygodniu, a ta informacja zszokowała cały świat. Justin i Hailey odnowili swoją znajomość dopiero w czerwcu tego roku. Jeszcze nie tak dawno temu Bieber po raz kolejny zszedł się ze swoją pierwszą miłością, Seleną Gomez. Niestety informacja o ślubie z Hailey ostatecznie przekreśla nadzieje fanów Jeleny na to, że Bieber i Gomez jeszcze do siebie wrócą.

 

Zobacz także: 3 oczywiste znaki, że Justin Bieber i Selena Gomez nie byli sobie pisani

 

Póki co nie znamy jeszcze daty, w której odbędzie się ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin, ale na światło dzienne wychodzi coraz więcej szczegółów dotyczących uroczystości. Aktorka Kim Basinger, a prywatnie ciotka Hailey, zdradziła, kto będzie pełnił rolę druhen na ślubie. Ten zaszczyt przypadnie osobom, z którymi Hailey jest bardzo blisko związana. Druhnami na ślubie Bieber-Baldwin będą Alaia i Ireland Baldwin, czyli siostra i kuzynka Hailey.

 

“Będzie mnóstwo zabawy. Alaia i Ireland będą pełnić specjalne role podczas ślubu. Uwierzcie mi - to super! Myślę, że to bardzo słodkie. Szczęście… obecnie żyjemy w bardzo trudnych czasach” - mówiła rozemocjonowana Kim Basinger w rozmowie z magazynem “Us Weekly”.

 

Alaia Baldwin to modelka i starsza siostra Hailey. Przyszła pani Bieber sama była druhną na ślubie siostry.

 

 

Z kolei Ireland Baldwin to kuzynka Hailey i Alaii, córka Kim Basinger i wujka Hailey, aktora Aleca Baldwina.

 

 

Ze zdjęć, które zarówno Hailey, jak i Ireland publikują w mediach społecznościowych wynika, że kuzynki są ze sobą bardzo blisko jeszcze od czasów dzieciństwa.

 

  

Myślisz, że Hailey Baldwin dokonała dobrego wyboru jeśli chodzi o druhny? Jesteśmy ciekawe, kto będzie świadkiem Justina Biebera!

 

 

Reklama

Polecane wideo

1. Hailey była zawodową baletnicą...
1. Hailey była zawodową baletnicą   Zanim została modelką, Baldwin trenowała balet. I choć teraz skupiła się na rozwijaniu kariery w modelingu, często przyznaje, jak bardzo brakuje jej tańca. Płacze, gdy ogląda balet. Wraca zaś do niego, wykorzystując choćby pojedyncze elementy w czasie aktywności fizycznej. 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama