Reklama
Reklama

Pierce Brosnan zdradził ważny spojler na temat “Mamma Mia” 2!

Pierce Brosnan zdradził ważny spojler na temat “Mamma Mia” 2! Fot. Instagram@merylfuckinstreep

Beata Dżumaga

12lipca2018

Aktor przypadkiem się wygadał

“Mamma Mia” 2 trafi do kin prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu! Kontynuacja hitu z 2008 roku z Meryl Streep i Amandą Seyfried w rolach głównych to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego lata. Tym razem w obsadzie zobaczymy nowe twarze, m.in. Lily James oraz samą Cher!

 

Zobacz także: Cher jest fenomenalna w nowym zwiastunie “Mamma Mia” 2!

 

Wiemy już, że “Mamma Mia! Here We Go Again” opowie historię młodej Donny. W pierwszym filmie w tę rolę wcieliła się Meryl Streep. W drugiej części Donnę z młodzieńczych lat zagra Lily James. Na ekranie nie zabraknie także trzech byłych chłopaków Donny, których sportretują Pierce Brosnan, Stellan Skarsgard i Colin Firth.

 

 

Uwaga! Dalsza część tekstu może zawierać spojlery!

 

Parę dni temu Brosnan, podczas wizyty w jednym z brytyjskich programów śniadaniowych, został zapytany przez prowadzącego, czego można spodziewać się w drugiej części “Mamma Mia”. Aktor uchylił nieco rąbka tajemnicy: “Tego, jak Meryl [filmowa Donna] poznała Sama, Harry’ego. To wspaniały film, jest w nim o wiele więcej treści, niż w poprzednim. Myślę, że jest tak samo dobry, o ile nie lepszy od poprzedniego, wszyscy mamy takie wrażenie” - powiedział Pierce Brosnan.

 

Fakt, że aktor wymienił nazwisko Meryl Streep sugeruje, że aktorka zdecydowanie powróci na ekran w roli Donny. To dobra wiadomość w świetle podejrzeń fanów, jakoby postać grana przez Streep miała zostać uśmiercona!

 

 

A post shared by Meryl Streep™ (@merylmadness) on Jul 11, 2018 at 4:20pm PDT

 

Prowadzący programu uświadomił Brosnanowi, że nieco zaspojlerował fanom “Mamma Mia” fabułę filmu. “Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, Pierce, ale powiedziałeś trochę spojlerów!” - żartował prezenter telewizyjny.

 

 

A post shared by @i_travel_alone on Jul 11, 2018 at 9:24pm PDT

 

Nam jednak kamień spadł z serca, że w “Mamma Mia” 2 zobaczymy boską Meryl Streep jako Donnę. Bez niej to nie byłoby to samo!

 Reklama
Reklama

Polecane wideo

Nie wierz w ani jedno słowo, które...
Nie wierz w ani jedno słowo, które pada z ust facetów spod tych znaków zodiaku!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama