Reklama
Reklama

Hailey Baldwin w przeszłości… kibicowała związkowi Justina i Seleny! Musisz przeczytać jej stare wpisy

Hailey Baldwin w przeszłości… kibicowała związkowi Justina i Seleny! Musisz przeczytać jej stare wpisy Fot. Instagram@haileybaldwin

Beata Dżumaga

12lipca2018

Hailey kochała Jelenę!

Hailey Baldwin i Justin Bieber nie schodzą z czołówek światowych mediów w związku ze swoimi niespodziewanymi zaręczynami. Para postanowiła się pobrać zaledwie miesiąc po tym, jak znów zaczęła być widywana razem. Wcześniej Justin po raz kolejny zszedł się z wieloletnią dziewczyną, Seleną Gomez. Wygląda jednak na to, że tym razem wszystko między nimi skończone…

 

Zobacz także: Wiemy, co Selena Gomez NAPRAWDĘ myśli o zaręczynach Justina Biebera i Hailey Baldwin

 

Co ciekawe, Hailey Baldwin na początku była tylko… jedną z wielu fanek Justina Biebera i jego muzycznej twórczości. Po raz pierwszy Hailey poznała Biebera w 2009 roku, gdy miała zaledwie 13 lat. Jej ojciec, aktor Stephen Baldwin, przedstawił ich sobie. Hailey i Justin przez długi czas byli tylko przyjaciółmi, a Baldwin publikowała w mediach społecznościowych pełne emocji wpisy o tym, jak bardzo kocha Biebera jako muzyka.

 

Gdy Justin zaczął spotykać się z Seleną Gomez, a zachwyceni fani pary nadali temu związkowi nazwę Jelena, Hailey wielokrotnie dawała wyraz, że także zalicza się do grupy wielbicieli tej relacji. Baldwin z całego serca kibicowała Justinowi i Selenie i uważała, że ta dwójka jest idealną parą! Ostatnio internautom udało się odkopać stare wpisy z Twittera, które potwierdzają ten fakt.

 

W 2011 roku Hailey pisała: “Nie obchodzi mnie, co mówią inni, Justin Bieber i Selena Gomez razem to prawdziwa definicja nastoletniego romansu!”.

 

 

A post shared by The Cut (@thecut) on Jul 9, 2018 at 6:46pm PDT

 

Rok później Hailey dzieliła się na Twitterze swoimi przemyśleniami odnośnie pojawienia się Jeleny na oscarowej imprezie magazynu “Vanity Fair”. “Muszę przyznać, że byłam bardzo ciekawa, w jakich kolorach Jelena wystąpi na tegorocznym przyjęciu VF”.

 

 

Hailey była tak zapatrzona w Justina i Selenę jako parę, że była przekonana, że sama nigdy nie będzie w tak idealnym związku! “Ona [Selena] jest idealna, a on jest po prostu Bieberem. To perfekcyjny związek. Zawsze sama” - pisała Hailey.

 

Dziś fani związku Justina Biebera i Hailey Baldwin czytają jej stare wpisy komentujące relację Biebera i Seleny i nie mogą wyjść z podziwu. Hailey przeszła naprawdę długą drogę, by zdobyć serce Justina. Zaczynała jako nastoletnia fanka, potem wiernie kibicowała jego związkowi z Seleną Gomez, przez wiele lat była przyjaciółką Justina, a w końcu, po prawie 10 (!) latach została jego narzeczoną.

 

 

Musimy przyznać, że to imponujące. Determinacja Hailey pokazuje, że każda fanka ma szansę zdobyć serce swojego idola ;)

 
Reklama
Reklama

Polecane wideo

Masz wrażenie, że w twojej relacji...
Masz wrażenie, że w twojej relacji z facetem coś zaczęło się psuć i nie jesteś w stanie tego naprawić? Być może rzeczywiście tak jest, tym bardziej, jeżeli on już od dłuższego czasu powtarza któreś z tych zdań - albo je wszystkie. Nie każdy mężczyzna ma w sobie tyle odwagi by powiedzieć wprost, że jego uczucie się wypaliło i że nie chce kontynuować waszego związku. Jak się wtedy zachowuje i co mówi? Zwróć na to uwagę, bo pod tymi słowami kryje się widmo rychłego rozstania...   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama