Reklama
Reklama

Angelina Jolie zniszczy Brada Pitta? Chce opublikować sekretne dzienniki!

Angelina Jolie zniszczy Brada Pitta? Chce opublikować sekretne dzienniki! Fot. Getty

Beata Dżumaga

11lipca2018

Podobno wpisy pogrążają jej byłego męża

Angelina Jolie i Brad Pitt od 2016 roku pozostają w separacji. Aktorzy byli parą przez 12 lat, z czego ostatnie 2 przeżyli razem jako małżeństwo. Wspólnie Jolie i Pitt wychowywali 6 dzieci - 3 adoptowanych oraz 3 biologicznych. Niestety ostatecznie para podjęła decyzję o rozstaniu, a wszystko odbyło się w atmosferze skandalu.

 

Zobacz także: Angelina Jolie szczerze o rozwodzie z Bradem Pittem i chorobie

 

Media regularnie informowały o domniemanych powodach rozstania Angeliny i Brada. Podobno przyczyniło się do tego zachowanie Pitta, jego problemy z alkoholem i używkami oraz rzekoma agresja wobec dzieci. W związku z tym Angelina chciała ograniczyć mężowi kontakt z dziećmi. Potem jednak sytuacja między małżonkami nieco się poprawiła, wstrzymali decyzję o rozwodzie i od 2016 roku pozostają w separacji.

 

Teraz na światło dzienne wychodzą nowe, szokujące szczegóły małżeństwa Jolie-Pitt. Jak donosi portal RadarOnline, podczas związku z Bradem Angelina prowadziła sekretny dziennik, w którym opisywała skandaliczne zachowanie męża. Podobno aktorka pisała w nim, że związek z Pittem był “piekłem na ziemi”, oraz że jej mąż regularnie był pod wpływem alkoholu i wpadał w szał. Według informacji podawanych przez RadarOnline, Jolie planuje wykorzystać te zapiski jako dowód podczas rozprawy o odebranie Bradowi opieki nad dziećmi.

 

Przypomnijmy, że od czasu rozstania z Angeliną Brad udzielił obszernego wywiadu dla magazynu “GQ”, w którym przyznał się do alkoholizmu, podjął też terapię odwykową.

 

  

Myślisz, że Angelina Jolie rzeczywiście planuje upokorzyć Brada Pitta w sądzie przy pomocy sekretnych notatek i ostatecznie odebrać mu prawo do opieki nad dziećmi?

 l
Reklama

Polecane wideo

Zobacz, jak można zmienić swoje cia...
Zobacz, jak można zmienić swoje ciało, kiedy zrezygnuje się z alkoholu!     Wszystkie zdjęcia: Instagram@jellydevote

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama