Reklama
Reklama

Znamy imię trzeciego dziecka Małgosi Sochy! Jest baaaaardzo niespotykane!

Znamy imię trzeciego dziecka Małgosi Sochy! Jest baaaaardzo niespotykane! fot. instagram.com/malgosia_socha

Anna Mierzejewska

10lipca2018

Chyba nawet bardziej od imienia synka Mariny i Wojtka.

Małgosia Socha właśnie wyprawiła baby shower. Relację mogliśmy zobaczyć na instagramowym koncie aktorki. Socha stwierdziła, że to już jej ostatnie baby shower, czym oczywiście ściągnęła na siebie masę nieprzyjemnych i całkowicie zbędnych komentarzy. Co jak co, ale ciąża i posiadanie dziecka powinno być indywidualną decyzją. 

 

My jednak nie o tym! Firma, która przygotowała dekorację, na tę okoliczność również podzieliła się kilkoma zdjęciami. Na jednym z nich dostrzec możemy banner z napisem: "Konfacel Baby Shower", co oznaczać może jedno - że synek Małgosi będzie miał dość nietypowe imię, Konfacel. Socha ma już dwie córeczki - Zosię i Basię. 

 

Czy jednak na świat rzeczywiście przyjdzie malutki Konfacel? Nie wiadomo. Aktorka nie potwierdziła bowiem tych plotek, ale też ich nie zdementowała. Czekamy więc na wieści!

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Bez względu na to, jak bardzo nam s...
Bez względu na to, jak bardzo nam się to nie podoba oraz jak to niesprawiedliwe, smutna prawda jest taka, że światem - w wielu aspektach - rządzą podwójne standardy. Dotyczą wielu rzeczy - piękna i wyglądu, sposobu ubierania się, zachowywania, mówienia... Wiele z nich rozbija się o kwestie męskie i kobiece. Podwójne standardy często występują także w związkach, ale z pewnością nie sprawia to, że takie relacje są zdrowe i udane. Sprawdź, na jakie podwójne standardy nigdy nie powinnaś się godzić!   Wszystkie zdjęcia: iStock/Unsplash

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama