Reklama
Reklama

Justin Bieber i Hailey Baldwin oficjalnie potwierdzili zaręczyny!

Justin Bieber i Hailey Baldwin oficjalnie potwierdzili zaręczyny! Fot. Instagram@justinbieber

Beata Dżumaga

10lipca2018

To się dzieje naprawdę!

Justin Bieber i Hailey Baldwin są zaręczeni i właśnie oficjalnie to potwierdzili. Pierwsze informacje o zaręczynach pary pojawiły się w minioną niedzielę, ale wówczas ani Justin, ani Hailey nie skomentowali tych doniesień. Jednak reakcje ich rodziców w mediach społecznościowych były bardzo wymowne, a na palcu Hailey dało się zauważyć olbrzymi pierścionek…

 

Zobacz także: Pierścionek zaręczynowy Hailey Baldwin jest OGROMNY!

 

Teraz Justin i Hailey oficjalnie potwierdzili swoje zaręczyny. Justin opublikował długi wpis na swoim Instagramie, w którym wyraził miłość do Hailey oraz to, jak bardzo jest szczęśliwy.

 

“Miałem zamiar jeszcze trochę poczekać, ale wieści szybko się rozchodzą (...). Hailey, jestem w tobie tak bardzo zakochany! Chcę spędzić z tobą życie, poznać każdą część ciebie, kochać cię cierpliwą i dobrą miłością. Obiecuję prowadzić naszą rodzinę z honorem i uczciwością, pozwalając, aby Jezus, poprzez Ducha Świętego, prowadził nas we wszystkim, co robimy, i w każdej decyzji, którą podejmujemy. Moje serce jest całe twoje, i zawsze będę cię stawiał na pierwszym miejscu! Hailey Baldwin, jesteś miłością mojego życia, i nie chciałbym go spędzić z nikim innym. Sprawiasz, że jestem lepszym człowiekiem, uzupełniamy się wzajemnie tak dobrze! Nie mogę się doczekać najlepszego rozdziału w moim życiu! To zabawne, bo teraz, z tobą, wszystko nabiera sensu. Jestem najbardziej podekscytowany faktem, że mój młodszy brat i siostra zobaczą, jak wygląda kolejne zdrowe, stabilne małżeństwo i będą mogli aspirować do tego samego! Boskie wyczucie czasu jest naprawdę idealne, zaręczyliśmy się siódmego dnia siódmego miesiąca, cyfra 7 to cyfra duchowej perfekcji, to prawda, sprawdźcie w Google! Czy to nie szalone? (...)”.

 

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on Jul 9, 2018 at 3:14pm PDT

 

Hailey Baldwin też oficjalnie potwierdziła, że została narzeczoną Justina. W poście na Twitterze napisała: “Nie jestem pewna, co takiego zrobiłam w życiu, żeby zasłużyć na takie szczęście, ale jestem niesamowicie wdzięczna Bogu za to, że podarował mi taką wyjątkową osobę, z którą mogę dzielić życie! Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności”.

 

 

Nie trudno się dziwić, że fani Justina i Hailey dosłownie oszaleli ze szczęścia. Pod postami narzeczonych pojawiły się tysiące komentarzy z gratulacjami i życzeniami szczęścia. Niestety to jednocześnie ciężkie chwile dla fanów Jeleny, czyli miłośników związku Justina i Seleny Gomez, którzy zawsze spodziewali się, że Selena i Justin się pobiorą.

 

Zobacz także: Oto, jak zareagowała Selena, gdy dowiedziała się o zaręczynach Justina!

 

A ty co sądzisz o zaręczynach Justina Biebera i Hailey Baldwin? Myślisz, że pasują do siebie, a może nieco pospieszyli się z decyzją o ślubie?

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Nie wierz w ani jedno słowo, które...
Nie wierz w ani jedno słowo, które pada z ust facetów spod tych znaków zodiaku!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama