Reklama
Reklama

Pierścionek zaręczynowy Hailey Baldwin jest OGROMNY!

Pierścionek zaręczynowy Hailey Baldwin jest OGROMNY! Fot. Instagram@jailey.legends

Beata Dżumaga

09lipca2018

Justin ma gest!

Justin Bieber i Hailey Baldwin zszokowali wszystkich, gdy w miniony weekend pojawiły się pogłoski o ich zaręczynach. Jak donosi serwis TMZ.com, para postanowiła się pobrać, a Justin miał poprosić Hailey o rękę podczas romantycznego pobytu na Bahamach. Entuzjastyczne wpisy rodziców Biebera w mediach społecznościowych zdają się tylko potwierdzać te informacje!

 

Zobacz także: Justin Bieber i Hailey Baldwin są ZARĘCZENI!

 

Znane są kolejne szczegóły tajemniczych zaręczyn. Podobno Justin postanowił spytać Hailey, czy zostanie jego żoną w jednym z klubów. Widocznie piosenkarz dokładnie zaplanował tę wyjątkową chwilę, bo zadbał o to, by nikt ze zgromadzonych gości nie mógł uwiecznić tego momentu na swoich telefonach komórkowych.

 

Jak podaje serwis TMZ.com: “Wszyscy byli w knajpie i tańczyli salsę, kiedy ochroniarze Justina poprosili gości, by odłożyli telefony, bo zaraz wydarzy się coś specjalnego. Wtedy Justin oświadczył się na oczach wszystkich”. W mediach społecznościowych można znaleźć amatorskie nagrania fanów, które zdają się potwierdzać tę wersję wydarzeń.

 

 

A post shared by Hailey & Justin (@jailey.legends) on Jul 7, 2018 at 10:56am PDT

 

Paparazzi udało się już sfotografować Hailey z olbrzymim pierścionkiem zaręczynowym na lewej dłoni. Brylant jest naprawdę imponujący!

 

 

Wszystkie te szczegóły zdają się potwierdzać, że już wkrótce Justin Bieber i Hailey Baldwin zostaną małżeństwem. Dodajmy do tego jeszcze post na Twitterze autorstwa Stephena Baldwina, ojca Hailey, który napisał: “Mam na ustach słodki uśmiech! Ja i moja żona Kennya zawsze modlimy się o wolę Bożą! On kieruje sercami JB & HB. Módlmy się wszyscy, aby Jego wola się spełniła. Tak bardzo was kocham!”. Rozemocjonowany wpis został jednak już usunięty.

 

 

A post shared by elle(@justindrizzle) on Jul 9, 2018 at 12:43am PDT

 

Cieszysz się z zaręczyn Justina Biebera i Hailey Baldwin? A może uważasz, że lepszą żoną dla Biebera byłaby Selena Gomez?

 Reklama
Reklama

Polecane wideo

Nie wierz w ani jedno słowo, które...
Nie wierz w ani jedno słowo, które pada z ust facetów spod tych znaków zodiaku!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama