Reklama
Reklama

Ojciec Meghan Markle zdradza kulisy jej ślubu z księciem Harrym: “Byłem zazdrosny!”

Ojciec Meghan Markle zdradza kulisy jej ślubu z księciem Harrym: “Byłem zazdrosny!” Fot. Instagram@lyndarodriguez1

Beata Dżumaga

19czerwca2018

Thomas Markle udzielił szczerego wywiadu

Meghan Markle już od miesiąca jest żoną księcia Harry’ego, a tym samym - księżną Sussex. Transmisję na żywo z royal wedding śledziły miliony widzów na całym świecie, a media jeszcze długo rozpisywały się o uroczystości i szczegółach, do których udało im się dotrzeć. Zatrudniono nawet specjalistę od czytania z ruchu warg, który miał za zadanie rozszyfrować, co takiego mówią do siebie Meghan i Harry!

 

Zobacz także: To, co Meghan Markle powiedziała na chwilę przed ślubem, doprowadzi do łez każdego!

 

Dziś, 19 czerwca 2018, mija dokładnie miesiąc od dnia, gdy Meghan Markle i książę Harry powiedzieli sobie sakramentalne “tak” i zostali małżeństwem. Niestety w tym wyjątkowym dniu pannie młodej nie towarzyszył ojciec, Thomas Markle. 73-latek opuścił ceremonię ze względu na stan zdrowia i zaplanowaną operację serca. Meghan szła przez kaplicę św. Jerzego na Zamku Windsor sama, a do samego ołtarza poprowadził ją ojciec pana młodego, książę Karol.

 

 

Teraz Thomas Markle po raz pierwszy udzielił telewizyjnego wywiadu w brytyjskim programie “Good Morning Britain”, w którym zdradził kulisy royal wedding. Mężczyzna wyznał, że jego córka bardzo przeżyła wiadomość, że nie przyjedzie do Wielkiej Brytanii na jej ślub. “Obydwoje byli bardzo zawiedzeni. Meghan płakała, a potem obydwoje powiedzieli: “Dbaj o siebie, martwimy się”. Powiedzieli, że najważniejsze jest, żebym wyzdrowiał” - wspominał Thomas Markle.

 

Ojciec Meghan opowiedział też, że oglądał royal wedding ukryty w hotelowym pokoju, gdzie mógł liczyć na to, że nie znajdą go paparazzi. “[Meghan] wyglądała pięknie. To było niesamowite uczucie, móc ją oglądać. Trochę płakałem, ale ona wyglądała tak pięknie gdy szła do ołtarza, dumnie i zjawiskowo. Byłem niesamowicie dumny. To była najpiękniejsza chwila w moim życiu” - mówił Thomas Markle.

 

 

A post shared by Eugenia Garavani (@eugeniagaravani) on Jun 18, 2018 at 11:20am PDT

 

Mimo to ojciec księżnej Sussex ma też gorzkie wspomnienia ze ślubem swojej córki. “Niestety jestem tylko na marginesie jednego z najwspanialszych wydarzeń w historii, a nie ojcem, który poprowadził córkę do ołtarza. To mnie smuci” - wyznał ojciec Meghan Markle. Mimo wszystko mężczyzna znalazł pocieszenie w fakcie, że zastąpił go sam książę Karol. “Nie wyobrażam sobie lepszego zastępcy niż książę Karol. Wyglądał bardzo przystojnie, a moja córka wyglądała u jego boku pięknie. Byłem zazdrosny, chciałem tam być, chciałem być na jego miejscu. Ale dzięki Bogu [książę Karol] tam był” - podsumował Thomas Markle.

 

Prowadzący program “Good Morning Britain”, Piers Morgan zdradził, że Thomas Markle dostał za wywiad parę tysięcy dolarów. Sam ojciec Meghan Markle wyraził nadzieję, że jego rozmowa z mediami nie zostanie źle odebrana przez jego córkę i resztę rodziny królewskiej.

 

 

A post shared by PerezHilton.com (@perezhilton) on Jun 18, 2018 at 9:25am PDT

  

Myślisz, że Thomas Markle postąpił słusznie zdradzając kulisy ślubu Meghan i księcia Harry’ego, czy szykuje się kolejny skandal?

 
Reklama
Reklama

Polecane wideo

Meghan Markle, a właściwie księżna...
Meghan Markle, a właściwie księżna Sussex, będzie od teraz musiała przestrzegać bardzo ścisłych reguł...   Fot. Instagram@meghanmarkleupdates

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama