Reklama
Reklama

Justin Bieber i Hailey Baldwin przyłapani na pocałunkach!

Justin Bieber i Hailey Baldwin przyłapani na pocałunkach! Fot. Instagram@worldjailey

Beata Dżumaga

18czerwca2018

Wyglądają na szaleńczo zakochanych

Justin Bieber przez lata był widywany w towarzystwie wielu pięknych kobiet, ale wydawało się, że jego największą miłością jest Selena Gomez. Niestety na początku marca 2018 roku para kolejny raz się rozstała. Miała to być tylko krótka przerwa, ale Justin szybko zapomniał o Selenie i… wrócił do swojej byłej, Hailey Baldwin.

 

Zobacz także: Justin Bieber i Hailey Baldwin wrócili do siebie?!

 

Na początku doniesienia o związku Justina i Hailey były traktowane w dużej mierze jako plotki. W sieci pojawiły się zdjęcia pary podczas wspólnego wypadu do klubu oraz wizyty na basenie, ale nie były one jednoznacznym dowodem na to, by Biebera i Baldwin łączyło coś więcej niż tylko przyjaźń.

 

 

Jednak w niedzielę 17 czerwca 2018 roku paparazzi przyłapali Justina i Hailey na gorących pocałunkach w Nowym Jorku! Jak podaje portal TMZ.com, który opublikował filmik z romantycznego spaceru pary, która nie szczędziła sobie czułości, Bieber i Baldwin wybrali się na przechadzkę z Brooklynu na Manhattan. Podczas wycieczki często zatrzymywali się, aby móc się całować.

 

 

 

Wygląda na to, że Justin na dobre zapomniał o Selenie Gomez i jest bardzo zaangażowany w związek z Hailey Baldwin. Zresztą Selena podobno też nie rozpacza po rozstaniu z Bieberem - jakiś czas temu została sfotografowana podczas wakacji, które spędzała w towarzystwie tajemniczego mężczyzny

 

Myślisz, że to definitywny koniec relacji między Justinem Bieberem i Seleną Gomez, a Bieber zwiąże się na stałe z Hailey Baldwin?

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Faceci myślą, że te rzeczy są dla n...
Faceci myślą, że te rzeczy są dla nas naprawdę ważne, a prawda jest taka, że nie mają dla nas najmniejszego znaczenia!   Fot. Unsplash

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama