Reklama
Reklama

To był cios poniżej pasa. Stefano Gabbana publicznie OBRAZIŁ Selenę Gomez!

To był cios poniżej pasa. Stefano Gabbana publicznie OBRAZIŁ Selenę Gomez! Fot. Instagram@selenagomez

Beata Dżumaga

14czerwca2018

Jego wypowiedź naprawdę szokuje

Selena Gomez uchodzi za jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Odnosi sukcesy nie tylko na scenie muzycznej, ale także jako aktorka, producentka (wraz ze swoją mamą wyprodukowała kultowy serial “13 powodów”), oraz ikona mody. Selena ma na koncie szereg kampanii modowych i kosmetycznych i w przeszłości była twarzą takich marek, jak m.in. Coach czy Pantene. Ale jej wybory modowe nie zawsze wzbudzają zachwyt…

 

Zobacz także: Opinie na temat wyglądu Seleny Gomez podczas gali MET są podzielone…

 

Oczywiście każdy ma prawo do własnej opinii, ale naszym zdaniem szkalująca publiczna opinia jednego z topowych projektantów mody, która w dodatku odnosi się nie tyle do ubioru Seleny, ale do jej urody, to gruba przesada i zwykły brak manier. Chodzi o kolaż zdjęć Seleny Gomez w czerwonych sukienkach, które zostało zamieszczone na Instagramie o nazwie @thecatwalkitalia. Zdjęcie skomentował sam Stefano Gabbana, czyli jeden z projektantów domu mody Dolce & Gabbana.

 

  

Projektant skomentował zdjęcie w swoim ojczystym języku, czyli po włosku. W przełożeniu na język polski jego wypowiedź brzmi: “Jest naprawdę brzydka!”. Na komentarz Gabbany jeden z internautów odpowiedział, że Selena “wygląda jak pies rasy pomeranian”, a projektant dodał, że jego zdaniem to prawda.

 

 

Fot. Screenshot Instagram@thecatwalkitalia

 

Trudno się dziwić, że fani Seleny od razu stanęli w obronie swojej idolki. “Jestem Włochem i przepraszam za to, co powiedział Stefano Gabbana, on jest skończony! Dolce & Gabbana jest piękną marką, ale on jest dosłownie brzydki, jest obrzydliwy! Selena Gomez jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tak mówią nauka i ludzie, to nie moja opinia!” - napisał jeden z fanów piosenkarki.

 

 

“Drogi Stefano Gabbana, to właśnie przez ludzi takich jak ty młode dziewczyny na całym świecie mają problemy z samooceną. Ten komentarz jest po prostu podły i naprawdę straciłeś szacunek świata mody za to, że ciągle zachowujesz się tak niedojrzale. Nie masz za grosz klasy” - to opinia innego fana.

 

 

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, gdy Stefano Gabbana publicznie obraził osobę ze świata showbiznesu. W przeszłości projektant publicznie szkalował m.in. Miley Cyrus i jej brata Braisona. Niedawno obrażał też kultową top modelkę Kate Moss.

 

Naszym zdaniem Stefano Gabbana zdecydowanie przesadził… Krytykowanie stroju to jedno, ale nazywanie kogoś brzydkim w internecie zakrawa już na hejt. A co ty myślisz o zachowaniu Stefano Gabbany wobec Seleny Gomez?

 

Reklama

Polecane wideo

23-letnia Amber od 16. roku życia j...
23-letnia Amber od 16. roku życia jest uzależniona od tatuaży. Jak wygląda dziś? Przeszła DRASTYCZNĄ metamorfozę!   Wszystkie zdjęcia: Instagram@amber__luke

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama