Reklama
Reklama

Ariana Grande pokazała pierścionek zaręczynowy. Jest OGROMNY!

Ariana Grande pokazała pierścionek zaręczynowy. Jest OGROMNY! Fot. Instagram@petedavidson

Beata Dżumaga

13czerwca2018

Jego cena przyprawia o zawrót głowy

Ariana Grande parę tygodni temu zaskoczyła wszystkich swoich fanów, gdy okazało się, że spotyka się z komikiem, Petem Davidsonem. Piosenkarka zaledwie miesiąc wcześniej zerwała z muzykiem Maciem Millerem, z którym była w związku przez 2 lata. W poniedziałek 11 czerwca 2018 roku Ari znów wywołała medialną burzę - wszystkie znaki wskazują, że ona i Pete Davidson są już zaręczeni!

 

Zobacz także: OMG! Ariana Grande ZARĘCZONA!

 

Sama Ariana nie potwierdziła tych doniesień, ale czujni fani dostrzegli, że pod wieloma postami na Twitterze na temat jej rzekomych zaręczyn z Petem Davidsonem Ari zostawiła urocze komentarze. Para niedawno zrobiła sobie też takie same tatuaże, które mają symbolizować jej ich miłość. Teraz media doszukały się kolejnego dowodu potwierdzającego zaręczyny Ariany i Pete’a - ogromny pierścionek!

 

Fot. Getty

 

Ariana dała się sfotografować z wielkim brylantem na palcu już na początku czerwca, gdy występowała na koncercie Wango Tango. Jak podaje serwis TMZ.com, koszt tej błyskotki to aż 100 tys. dolarów!

 

Fot. Getty

 

Fot. Getty

 

Myślisz, że to rzeczywiście pierścionek zaręczynowy, który Ariana Grande dostała od Pete'a Davidsona czy po prostu kolejna błyskotka, którą Ari ma w swojej kolekcji? Tak czy inaczej - naszym zdaniem pierścionek jest po prostu przepiękny!

 

 

Reklama

Polecane wideo

Ich miłość jest po prostu zapisana...
Ich miłość jest po prostu zapisana w gwiazdach!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama