Reklama
Reklama

Ariana Grande udzieliła wywiadu i wyznała prawdę o swojej chorobie

Ariana Grande udzieliła wywiadu i wyznała prawdę o swojej chorobie fot. https://www.instagram.com/arianagrande/

Anna Mierzejewska

08czerwca2018

Główne objawy: depresja, bezsenność, zaburzenia snu, koszmary, problemy z sercem...

Ariana Grande właśnie udzieliła wywiadu na łamach amerykańskiego wydania "Vogue'a". Opowiedziała w nim o chorobie, którą zdiagnozowali u niej psychiatrzy. Grande od czasu ataku terrorystycznego w Manchesterze, 22 maja 2017 roku, cierpi na zespół stresu pourazowego (PTSD). Po jej koncercie zamachowiec Salman Abedi zdetonował bombę w holu areny. Wybuch zabił 23 osoby, w tym sprawcę.

 

Grande wielokrotnie wypowiadała się na temat tego tragicznego wieczoru, ale teraz po raz pierwszy przyznała, jak bardzo jest jej trudno. 

 

 

Trudno mi o tym mówić, ponieważ tak wiele osób doświadczyło ogromnej straty. Czuję, że nie powinnam mówić o moich własnych doświadczeniach. Nie powinnam w ogóle poruszać tego tematu. Nie wiem, czy kiedykolwiek będę umiała mówić o tym, nie roniąc łez. 

 

Fani jednak okazują piosenkarce wsparcie na każdym kroku, bo choć Arianie nic się nie stało, ta noc pochłonęła tyle ofiar, za co w jakiś sposób Grande czuła odpowiedzialność, choć prawda jest taka, że nikt nie mógł temu zapobiec. 

 

Miejmy nadzieję, że nowy związek, a także nadchodząca, sierpniowa premiera płyty wokalistki nieco podniosą ją na duchu. I choć pewnie nigdy nie zapomni o tym, co się wydarzyło (tak jak i cały świat), to w pewnym momencie nadejdzie swoisty spokój, czego jej życzymy. Tak jak i bliskim wszystkich zmarłych i pokrzywdzonych w Manchesterze.

 

Słyszałyście już singiel Ariany? Jeśli nie, koniecznie posłuchajcie!

 

 

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Ariana Grande na AMA 2013
Ariana Grande na AMA 2013

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama