Reklama
Reklama

68-letni Richard Gere OŻENIŁ SIĘ z 35-latką! „Znaliśmy się już w poprzednich wcieleniach!”

68-letni Richard Gere OŻENIŁ SIĘ z 35-latką! „Znaliśmy się już w poprzednich wcieleniach!” Fot. Getty

Beata Dżumaga

26kwietnia2018

Nowa żona Gere'a poznała go jako mała dziewczynka

Richard Gere, który w ubiegłym roku skończył 68 lat, właśnie wziął sekretny ślub! Jego wybranką jest Hiszpanka Alejandra Silva, młodsza od niego o... 33 lata. To już trzecia żona aktora znanego m.in. z filmów „Pretty Woman” czy „Chicago”. Poprzednio był w związku z Cindy Crawford oraz Carey Lowell.

 

Zobacz także: 3 oznaki, że jeszcze nie jesteś gotowa na małżeństwo

 

Gere i Alejandra Silva zaczęli się spotykać w 2015 roku, ale... poznali się, gdy Hiszpanka była jeszcze dzieckiem, donosi portal Daily Mail. Aktor wypożyczał łódź od ojca Alejandry, Ignacio Silvy, który wówczas był biznesmenem (później przez 5 lat pełnił funkcję wiceprezesa Realu Madryt). Po latach para ponownie spotkała się we włoskiej miejscowości Positano, gdzie kobieta prowadziła luksusowy hotel.

 

„Richard zna moją rodzinę od 15 lat. Kiedy zobaczyłam go w Positano, przypomniałam mu tę historię. Gdy tylko na siebie spojrzeliśmy, połączyła nas karma, bo znaliśmy się już w poprzednich wcieleniach – a przynajmniej oboje tak czujemy” - przekonywała Alejandra.

 

 

Co więcej, nowożeńcy planują niebawem założyć rodzinę! Zdradziła to nowa żona Gere'a rozmowie z hiszpańskim magazynem „Hola!”. Z kolei aktor powiedział: „Znalazłem spokojne i szczęśliwe życie, którego zawsze szukałem”.

 

Alejandra Silva sama jest rozwódką. Wcześniej była żoną Govina Friedlanda, syna jednego z najbogatszych Amerykanów i właściciela firmy górniczej. Wychowuje z nim 5-letniego Alberta. Z kolei Gere i jego była żona, Carey Lowell, mają 17-letniego syna, Homera.

 

 

W maju nowożeńcy planują urządzić w Nowym Jorku, gdzie rezydują, przyjęcie ślubne dla rodziny i przyjaciół. Póki co Gere i Silva zdecydowali się tylko na ślub cywilny.

 

 

A post shared by Alejandra Silva (@alejandra_silva__) on Jul 31, 2017 at 10:15am PDT

 

Myślisz, że naprawdę połączyło ich przeznaczenie czy też karma?

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Mama kupiła tę sukienkę. Była tania...
Mama kupiła tę sukienkę. Była tania i zamówiła ją z internetu. Uśmiechnęłam się do zdjęcia, bo mi kazała. Chwilę później wyszłam za 17-letniego chłopaka, którego zresztą ledwo znałam (też z internetu). Ceremonia odbyła się w naszym salonie, w Kalifornii.       

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama