Reklama
Reklama

Największe gwiazdy Instagrama "przed i po" operacjach!

Największe gwiazdy Instagrama "przed i po" operacjach! fot. instagram.com/markina i super.ru/news/113381

Anna Mierzejewska

16kwietnia2018

To nie dieta zmieniła ich rysy twarzy. Choć nie obyło się również bez niej.

Ach, modelki z Instagrama - to niemalże temat rzeka. Prowadzą bajkowe życie u boku przystojnych mężczyzn, wyjeżdżają w daleki podróże, śpią w najbardziej luksusowych hotelach, chodzą tylko w ubraniach od najlepszych projektantów, a także zachwycają doskonałymi sylwetkami i urodą w ogóle.

 

Popularne show w Korei funduje operacje plastyczne nastolatkom!

 

W czym tkwi ich sekret? Na pewno dbają o content, publikując jedynie wymuskane do granic możliwości fotografie, używają specjalnych filtrów, dbają o tło i całą aranżację. To wszystko rozumiemy i dostrzegamy gołym okiem. Na pewno jednak choć raz w życiu przeszło wam przez myśl (nam przeszło), jak to możliwe, że owe gwiazdy z Instagrama prezentują się po prostu doskonale?! Pełne usta, gęste włosy, kształtny biust i pupa, a także idealnie płaski brzuch - wszystkie mogą pochwalić się tymi cechami wyglądu zewnętrznego. Nie twierdzimy przy tym, że takie kobiety nie istnieją! Chcemy jednak przedstawić prawdę tym, dla których zdjęcia instagramowych modelek są stają się źródłem kompleksów.

 

Dokopawszy się bowiem do zdjęć z przeszłości tych dziewczyn, z całą pewnością możemy powiedzieć, że wiele cech ich wyglądu nie jest dziełem natury, ale chirurgii plastycznej. 

 

Jaka jest najpopularniejsza operacja plastyczna?

 

Nie oceniamy, tylko informujemy! Przemiany niektórych z nich są naprawdę spektakularne! 

 

 

fb]

Reklama
Reklama

Polecane wideo

"Let me in" to program, do którego...
"Let me in" to program, do którego zgłaszają się młodzi ludzie o niskiej samoocenie, nieakceptujący swojego wyglądu. Często cierpią oni z powodu różnych schorzeń czy deformacji twarzy. Zdarzają się jednak przypadki, w których brak akceptacji wynika raczej z problemów psychicznych, aniżeli z faktycznie istniejących defektów...    Show stało się hitem w dalekiej Azji ze względu na swój format, czyli prezentowanie wyglądu "przed", ale i "po". A pisząc "po" mamy tu dosłownie na myśli "po operacjach". Uczestnicy poddawani są bowiem najbardziej inwazyjnym zabiegom, po których czas rekonwalescencji trwa nawet kilka miesięcy. 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama