Reklama
Reklama

Brad Pitt ma nową dziewczynę? Jest BARDZO zakochany!

Brad Pitt ma nową dziewczynę? Jest BARDZO zakochany! Fot. Getty/Instagram@nerioxman

Beata Dżumaga

11kwietnia2018

Podobna do Angeliny Jolie?

Brad Pitt i Angelina Jolie przez 12 lat stanowili jedną z najsłynniejszych – i najzgodniejszych – par w Hollywood. Niestety we wrześniu 2016 roku ich związek się rozpadł. Media na całym świecie tygodniami żyły szczegółami separacji gwiazd i zastanawiały się, komu przypadną prawa do opieki nad 6 dzieci, które Brad i Angelina wspólnie wychowywali.

 

Zobacz także: Szokujące wyznanie Brada Pitta o powodach rozstania z Angeliną

 

Potem zagraniczne serwisy prześcigały się w spekulacjach na temat nowych życiowych partnerów zarówno Brada jak i Angeliny. Temat wrócił z całą mocą w połowie lutego tego roku, kiedy świat zelektryzowała wiadomość o rozwodzie Justina Theroux i Jennifer Aniston, czyli byłej żony Brada. Media natychmiast zaczęły informować o tym, jakoby Pitt miał pocieszać byłą ukochaną po jej rozstaniu, a nawet planował ją odzyskać.

 

Teraz jednak okazuje się, że serce Brada jest zajęte przez kogoś zupełnie innego. Jak podaje portal PageSix.com, nową wybranką Brada jest niejaka Neri Oxman, piękna i inteligentna pani profesor z amerykańskiej uczelni MIT, czyli Massachusetts Institute of Technology. Oxman ma 42 lata i pochodzi z Izraela. Jak doszło do pierwszego spotkania zakochanych?

 

 

A post shared by TRENDUS.COM (@trendus) on Apr 11, 2018 at 1:48am PDT

 

Według amerykańskich mediów Brad i Neri poznali się podczas pracy nad projektem MIT, który ma na celu budowę domów dla potrzebujących. Pitt był bardzo zaangażowany tą inicjatywą. Według PageSix.com para od razu znalazła wspólny język, ponieważ oboje interesują się architekturą i designem. „Brad bardzo chciałby spędzić trochę więcej czasu z Neri, uważa, że jest ona fascynująca” - informuje serwis.

 

 

A post shared by Wevolver.com (@wevolverapp) on Mar 8, 2018 at 1:15pm PST

 

Co wiemy o Neri Oxman? Jej kariera jest bardzo imponująca! Studiowała na uczelniach w Jerozolimie i Londynie, a tytuł profesorski uzyskała już na MIT. Poza tym ma swoje regularne wystawy w różnych galeriach sztuki, m.in. Museum of Modern Art, San Francisco Museum of Modern Art, Pompidou czy Boston Museum of Science.

 

 

A post shared by Neri Oxman (@nerioxman) on Apr 10, 2018 at 8:31am PDT

 

Podobnie jak Brad, Neri jest po rozwodzie – w 2011 roku poślubiła argentyńskiego kompozytora Osvaldo Golijova. W tym miejscu warto dodać, że Golijov ma na swoim koncie dwie nagrody Grammy.

 

 

A post shared by Neri Oxman (@nerioxman) on Apr 10, 2018 at 8:29am PDT

 

Myślicie, że Brad Pitt wreszcie znajdzie szczęście u boku Neri Oxman? Trzymamy za nich kciuki!

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

 Te zdania nie wróżą nic dobre...
 Te zdania nie wróżą nic dobrego...  

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama