Reklama
Reklama

Katy Perry znów ma kłopoty! Dopuściła się... molestowania seksualnego?

Katy Perry znów ma kłopoty! Dopuściła się... molestowania seksualnego? Fot. Getty

Beata Dżumaga

15marca2018

Zachowanie Katy zszokowało jej fanów

Katy Perry ostatnio jest pod nieustannym ostrzałem amerykańskich mediów. Najpierw serwisy plotkarskie ścigały się w tym, który z nich jako pierwszy opublikuje zdjęcia Katy i jej byłego, Orlando Blooma, z którym podobno znów się spotyka. Parę dni temu świat zszokowała informacja o tym, w jakich dramatycznych okolicznościach zakończył się proces między piosenkarką a... 89-letnią zakonnicą.

 

Zobacz także: Katy Perry toczyła spór z zakonnicą. Siostra zmarła na sali sądowej!

 

Teraz wizerunek Katy Perry znów ucierpiał. Wszystko z powodu niestosownego zachowania piosenkarki podczas programu „American Idol”. Katy występuje tam jako jedna z jurorek. W najnowszym odcinku show do przesłuchań stawił się 19-letni wokalista z Oklahomy, Benjamin Glaze. Podczas krótkiej rozmowy z jury przed występem chłopak powiedział, że nigdy nie całował się z dziewczyną (było to nawiązanie do tytułu pierwszego hitu Katy, „I Kissed a Girl”). Dodał, że nie chce całować się z dziewczyną, dopóki nie będzie z nią w związku.

 

Słysząc to Katy nakazała uczestnikowi, aby podszedł do panelu jurorskiego. Chłopak nie wyglądał na zbytnio zadowolonego, ale spełnił prośbę piosenkarki. Widząc, co się święci, pozostali dwaj jurorzy zaczęli dopingować Katy, a jeden z nich wyciągnął telefon, aby nagrać całą sytuację. Benjamin podszedł do Katy i zaproponował całus w policzek. Piosenkarka była rozczarowana: „Nie było nawet dźwięku pocałunku!” - krzyknęła, i zarządziła powtórkę. Widać było, że chłopak czuje się bardzo niekomfortowo, ale ponownie skierował swoje usta w stronę policzka Katy, która wtedy odwróciła głowę i pocałowała 19-latka prosto w usta.

 

 

Po emisji tego odcinka „American Idol” w sieci zawrzało. Fani Katy zarzucili jej na Twitterze, że jej zachowanie było co najmniej nieodpowiednie, a wręcz że dopuściła się molestowania seksualnego.

 

 

„Wyobraźcie sobie, że 33-letni piosenkarz tak podszedł 19-letnią uczestniczkę programu, żeby go pocałowała, tak jak Katy zrobiła to temu nastolatkowi. Czy wtedy też byłoby to urocze?” - napisał jeden z internautów na Twitterze.

 

 

„Przykro mi, że Benjamin Glaze został zaatakowany na tle seksualnym przez Katy Perry w „American Idol”. Jakim cudem to, że skradła pocałunek nic niepodejrzewającemu młodemu chłopakowi jest okej?” - pytała inna osoba.

 

Takich komentarzy było o wiele, wiele więcej, a niektóre były napisane w jeszcze ostrzejszym tonie. Sam Benjamin Glaze tak skomentował całą sytuację w rozmowie z magazynem „Times”: „To było trochę niekomfortowe. Chciałem zachować [pierwszy pocałunek] na mój pierwszy związek. Chciałem, żeby to było coś specjalnego”. Dodał, że gdyby Katy spytała go o zgodę, odmówiłby. Jednak potem podzielił się z internautami postem na Instagramie, w którym wyjaśnił, że nie uważa, żeby Katy Perry dopuściła się molestowania seksualnego na jego osobie. Zażartował też, że być może powinien był wybrać inną piosenkę, a nie „I Kissed a Girl”.

 

 

A ty co sądzisz o zachowaniu Katy Perry wobec 19-letniego Benjamina? Powinna była wymuszać na nim pocałunki?

 

l
Reklama

Polecane wideo

Zaczynała karierę jako Słowianka u...
Zaczynała karierę jako Słowianka u Donatana. Jak wygląda dziś?   Fot. KAPiF/Instagram@officialuxuriastaroth

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama