Reklama
Reklama

Emma Watson ma nowego chłopaka! Kim jest Chord Overstreet?

Emma Watson ma nowego chłopaka! Kim jest Chord Overstreet? fot. agencja FORUM

Wiktoria Nestoruk

12marca2018

Czy Emma wreszcie znalazła miłość?

Emma Watson i Chord Overstreet parą? Tak donoszą amerykańskie media, a my mamy nadzieję, że to prawda! Chociaż nie zapowiadało się, że Emma, która jest zagorzałą feministką i działa na rzecz kobiet, znajdzie chłopaka, tak się stało i bardzo się z tego cieszymy! Może to nowy etap w życiu aktorki, która od lat  poświęca się pracy i pasji? Chyba przyszedł na to czas, a Chord wydaje się świetnym kandydatem.

 

Zobacz także: Emma Watson pokazała nowy tatuaż.... z błędem ortograficznym!

 

Nowy wybranek aktorki  to 29-letni piosenkarz i aktor. Zaistniał w branży, dzięki swojej roli w serialu Glee, jednak już wcześniej występował w kilku filmach pełnometrażowych. 

 

Pogłoski o romansie trwają już od ponad miesiąca. Na początku zaczęło się od wspólnej gali Vanity Fair Oscar Party 2018, widziano ich razem na koncercie, jednak dopiero w niedzielę 11 marca, sfotografowano ich na wspólnym spacerze, trzymających się za ręce!  Czy zostaną nową, najmodniejsza parą showbiznesu? Niedługo się przekonamy! A na razie życzymy szczęścia i wytrwałości w nowym związku!

 

 

More photos w @emmawatson in Los Angeles

Post udostępniony przez Chord Overstreet Daily (@chordoverstreet_daily) Mar 9, 2018 o 11:55 PST

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

1. Brak empatii
 
To cecha l...
1. Brak empatii   To cecha ludzi, którzy mają zaburzenia osobowości. Brak empatii wiąże się również z brakiem zrozumienia drugiej osoby i poszanowanie jej uczuć, dlatego jeśli masz wrażenie, że twój partner pozostaje niewzruszony na krzywdy innych, miej się na baczności. Dobrzy ludzie dbają o innych. A ci nie do końca dobrzy dbają o siebie i swoje potrzeby. Wyłącznie. 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama