Reklama
Reklama

Khloe Kardashian urządziła bajeczne baby shower! Pobiła siostry?

Khloe Kardashian urządziła bajeczne baby shower! Pobiła siostry? Fot. Instagram@khloekardashian

Beata Dżumaga

12marca2018

Wszystko tonęło w różu

Khloe Kardashian już za niecały miesiąc (albo i wcześniej) zostanie mamą! Celebrytka i jej chłopak, koszykarz Tristan Thompson, spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Ostatnio Khloe zdradziła płeć maluszka...

 

Zobacz: Khloe Kardashian zdradziła płeć dziecka. Nie tego się spodziewała!

 

Klan Kardashian-Jenner, który tworzą przede wszystkim silne kobiety, powiększy się o kolejną przedstawicielkę płci przeciwnej – Khloe urodzi dziewczynkę! Kardashianka zrobiła wszystko, aby jak najbardziej podkreślić ten fakt na swoim baby shower. Na imprezie dominował oczywiście kolor różowy, ale skala imprezy przyćmiła wszystkie dotychczasowe baby shower, które siostry Khloe urządziły na cześć swoich dzieci.

 

 

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on Mar 10, 2018 at 7:09pm PST

 

„Było bardzo różowo z tysiącami różowych kwiatów w każdym miejscu” - relacjonowało dla portalu E! News anonimowe źródło. Informator dodał, że rodzina Kardashianów w ogóle nie liczyła się z wydatkami na imprezę – wszystko miało być perfekcyjne: „To było jak niesamowity różowy ogród, z kwiatami aż po sufit”.

 

 

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on Mar 11, 2018 at 3:57pm PDT

 

Oprócz kwiatów miejsce imprezy wypełniły olbrzymie pluszowe zwierzaki, m.in. słonie i żyrafy. Nie zabrakło też balonów, a jedną ze ścian ozdobił różowy neon z napisem „Baby Thompson” - podobno jego wzorem miał być charakter pisma Kris Jenner, czyli matki Khloe i przyszłej babci.

 

 

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on Mar 11, 2018 at 11:31am PDT

 

Khloe Kardashian dosłownie promieniała w różowej sukience koktajlowej z błyszczącymi detalami i długim, jedwabnym szlafroku, który wybrała jako odzienie wierzchnie. „Miałam najbardziej niesamowity baby shower w historii! Czuliśmy tyle miłości! Jestem wdzięczna, że otaczają mnie ludzie, którzy dają mi tyle wsparcia” - napisała Khloe na Instagramie.

 

 

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on Mar 11, 2018 at 6:49pm PDT

 

Podobają ci się zdjęcia z baby shower Khloe Kardashian? Naszym zdaniem ta impreza była naprawdę bajeczna!

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Bo wiosna to najlepszy czas na to,...
Bo wiosna to najlepszy czas na to, by się zakochać!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama