Reklama
Reklama

Aktorka z “Deadpoola” miała straszny wypadek na planie. Została trwale oszpecona!

Aktorka z “Deadpoola” miała straszny wypadek na planie. Została trwale oszpecona! Fot. Instagram@taylor.hickson/Twitter@DrSalmanWazir

Beata Dżumaga

09marca2018

Kobieta pozywa wytwórnię filmową

Taylor Hickson to 20-letnia Kanadyjska aktorka, która zyskała popularność dzięki roli w kinowym hicie „Deadpool”, w którym wystąpiła u boku samego Ryana Reynoldsa. Hickson zagrała tam rolę Meghan Orlovsky. To właśnie występ w „Deadpoolu” sprawił, że Kanadyjka zaczęła na poważnie myśleć o aktorstwie, które wcześniej traktowała tylko jako ciekawą przygodę.

 

Zobacz także: OMG! Tak dziś wygląda Renesmee Cullen ze "Zmierzchu!"

 

Następną dużą rolą Taylor Hickson miał być występ w niszowym horrorze „Ghostland”. Niestety w grudniu 2016 rokuna planie filmowym doszło do okropnego wypadku. Reżyser Pascal Laugier poprosił Hickson, aby podczas jednej ze scen zaczęła mocno uderzać rękoma w szklane drzwi. Aktorka pytała, czy to aby na pewno bezpieczne, ale otrzymała pozytywną odpowiedź. Chwilę później dosłownie przeleciała przez szybę, a szkło poraniło jej twarz.

 

 

Lewy policzek Hickson został tak głęboko rozcięty, że lekarze musieli jej założyć aż 70 szwów! Aktorka przeszła operację plastyczną, ale mimo to rok po wypadku na jej twarzy wciąż widnieje szpecąca blizna. „Na ten moment nie wiadomo, czy jakiekolwiek dalsze zabiegi, włącznie z operacjami plastycznymi, zmniejszą widoczność blizny” - czytamy w pozwie, jaki Kanadyjka wytoczyła wytwórni filmowej Incident Productions.

 

 

A post shared by taylor hickson (@taylor.hickson) on Oct 24, 2017 at 6:34pm PDT

 

Według prawników aktorki z powodu zdarzenia Taylor „poniosła straty finansowe podczas okresu, w którym nie mogła podejmować nowych ról, ponieważ dochodziła do siebie po wypadku”. Co gorsza, w młodości Hickson przez długi czas zmagała się z niską samooceną. Pewność siebie zyskała dopiero na planie filmowym. „To smutne, że muszę ciągle przypominać sobie, że jestem piękna. Miłość do samej siebie wymaga praktyki” - mówiła aktorka w jednym z wywiadów.

 

 

me frowning at whateva tf my hair's doin

A post shared by taylor hickson (@taylor.hickson) on Feb 28, 2017 at 6:09pm PST

 

Mamy nadzieję, że Taylor odzyska swój dawny wygląd i pewność siebie!

 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Jeżeli masz urodziny w marcu, wyróż...
Jeżeli masz urodziny w marcu, wyróżniają cię te wyjątkowe cechy!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama