Reklama
Reklama

Jennifer Aniston rozstała się z Justinem Theroux dla... Brada Pitta?!

Jennifer Aniston rozstała się z Justinem Theroux dla... Brada Pitta?! Fot. Getty

Beata Dżumaga

19lutego2018

Na temat rozwodu krążą różne teorie

Jennifer Aniston w zeszłym tygodniu zszokowała swoich fanów na całym świecie – aktorka ogłosiła, że rozwodzi się z mężem, Justinem Theroux. Para od razu wystosowała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstają się w atmosferze przyjaźni i wzajemnego szacunku.

 

Zobacz także: Jennifer Aniston rozstała się z mężem!

 

Małżeństwo Aniston i Theroux przetrwało tylko 2 lata, chociaż aktorzy byli parą od 7 lat. Przez cały ten czas uchodzili za wyjątkowo zgodnych partnerów, dlatego wiadomość o rozwodzie była prawdziwym szokiem.

 

To już kolejny głośny rozwód Jennifer – w 2005 roku rozstała się z Bradem Pittem, który wdał się w romans z Angeliną Jolie. Jednak w 2016 roku Pitt i Jolie też się rozstali! Co więcej, podobno od tamtego czasu Brad odnowił kontakt z Jennifer. „Aniston ostatnio mogła liczyć na Brada jeszcze bardziej niż wcześniej. Mają swoje numery i nadal kontaktują się od czasu do czasu” - zdradziła w rozmowie z „The Mirror” osoba z bliskiego otoczenia aktorki.

 

Ale to nie jedyna teoria na temat przyczyn rozwodu Jennifer Aniston i Justina Theroux. Inne są równie zaskakujące! Jak myślisz, która z nich jest prawdziwa?

 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Związki nie zawsze są łatwe i usłan...
Związki nie zawsze są łatwe i usłane różami. Masz kryzys? Zanim podejmiesz niełatwą decyzję o rozstaniu, warto zastanowić się, czy naprawdę chcesz to zrobić. Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze