Reklama
Reklama

Katy Perry i Orlando Bloom znów są razem?!

Katy Perry i Orlando Bloom znów są razem?! Fot. Getty

Beata Dżumaga

14lutego2018

Dali sobie drugą szansę?

Katy Perry i Orlando Bloom nie mają szczęścia w miłości. Piosenkarka ma za sobą nieudane małżeństwo z kontrowersyjnym brytyjskim aktorem i komikiem, Russellem Brandem. Orlando przez parę lat był mężem supermodelki Mirandy Kerr – para ma razem synka. Niestety ani związek Katy, ani Orlando, nie przetrwał próby czasu.

 

Zobacz także: Miranda Kerr wyszła za mąż! Kim jest jej mąż?

 

Katy Perry i Orlando Bloom zaczęli się spotykać w 2016 roku – podobno po raz pierwszy zaiskrzyło między nimi na afterparty po Złotych Globach 2016. Potem świat obiegły słynne zdjęcia z romantycznych wakacji pary na Sardynii. Ewidentnie było im BARDZO gorąco – zwłaszcza Orlando, który został sfotografowany przez paparazzi, gdy razem z Katy pływał na desce surfingowej... zupełnie nagi.

 

Niestety, związek Katy i Orlando trwał tylko rok, i para rozstała się w lutym 2017 roku. Ale... mamy luty 2018 roku, i wszystko wskazuje na to, że byli kochankowie znów są razem! Chociaż ani piosenkarka, ani aktor nie potwierdzili oficjalnie, że znowu się spotykają, media i fani mają na to wiele dowodów. W styczniu Katy i Orlando zostali sfotografowani na Malediwach, gdy jedli lunch na tarasie w jednej z restauracji (tym razem wszyscy mieli na sobie ubrania).

 

 

Poza tym i Katy, i Orlando są bardzo aktywni na Instagramie i jak szaleni lajkują nawzajem swoje zdjęcia. Czy to nie oczywisty dowód uczuć? Zdaniem fanów, tak! Jeszcze w lipcu 2017 portal E! News informował, że Katy i Orlando znów mają się ku sobie. "Nigdy nie zerwali ze sobą kontaktu po tym, jak się rozstali. Po prostu zrobili sobie przerwę, bo uznali, że w tamtym momencie to było dla nich najlepsze, ale znów się spotykają". 

 

Naszym zdaniem to świetna wiadomość na Walentynki – pokazuje, że w miłości wszystko jest możliwe ;)

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Co Gwiazdy mówią o twoim życiu seks...
Co Gwiazdy mówią o twoim życiu seksualnym w 2018 roku?   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama