Reklama
Reklama

Czemu gwiazdy na Instagramie pozują z... podpaskami?

Czemu gwiazdy na Instagramie pozują z... podpaskami? fot. instagram

Anna Mierzejewska

12lutego2018

Kolejna akcja społeczna? O co w niej chodzi?

Natalia Vodianova właśnie umieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z... podpaską. Tym samym dołączyła do socialowej akcji #padmanchallenge, którą zapoczątkowały gwiazdy Bollywood. 

 

Wszystko wzięło się od filmu "PadMan", który właśnie miał swoją premierę. Opowiada on o mężczyźnie, który w 2014 roku znalazł się na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie za sprawą maszyn produkujących tanie podpaski i programu edukacyjnego dotyczącego higieny i menstruacji. 

 

6 zaskakujących faktów o miesiączce, których możesz nie znać

 

 

Bo choć wydaje nam się, że miesiączka nie jest tematem tabu, tak naprawdę wiele kobiet nie czuje się komfortowo, rozmawiając o niej. Właściwie, wciąż wstydzimy się o tym mówić głośno. Wydaje nam się, że to "obrzydliwe".  I to właśnie dlatego powstał #padmachallenge, aby zwiększyć naszą świadomość na temat menstruacji, a także by przestać się jej wstydzić. 

 

Swoje zdjęcie zamieściła już Natalia Vodianova. Do dołączenia do akcji zachęca ona również swoje przyjaciółki - Emily Ratajkowski, Doutzen Kroes i Alexina Graham. 

 

Czekamy więc, aż odpowiedzą na ten niezwykły challenge!

 

 

 

Yes, that’s a Pad in my hand & there's nothing to be ashamed about. It's natural! Period. I nominate @emrata @doutzen @alexinagraham big shoutout to @twinklerkhanna for this initiative ️@Flotracker #LetsTalkAboutPeriods #UNFPA #PadManChallenge Да, вы не ошиблись, у меня в руке обычная гигиеническая прокладка. Месячные - это естественная часть жизни любой женщины, и мне бы хотелось чтобы тема женского здоровья могла свободно обсуждаться в любой стране мира. Давайте поговорим об этом @alexinagraham @emrata @doutzen @Flotracker #LetsTalkAboutPeriods #UNFPA #PadManChallenge

Post udostępniony przez Natalia Vodianova (@natasupernova) Lut 12, 2018 o 12:44 PST

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

fot. na-kd.com
fot. na-kd.com

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama