Reklama
Reklama

Kim Cattrall atakuje Sarah Jessikę Parker: “Nie jesteś moją przyjaciółką”

Kim Cattrall atakuje Sarah Jessikę Parker: “Nie jesteś moją przyjaciółką” Fot. Getty

Beata Dżumaga

12lutego2018

Co się dzieje?!

Kim Cattrall zyskała sławę dzięki kultowemu serialowi „Seks w wielkim mieście”, gdzie wcielała się w rolę Samanthy Jones, jednej z czterech nowojorskich przyjaciółek głównej bohaterki, Carrie Bradshaw (granej przez Sarah Jessikę Parker). Niestety okazuje się, że w prawdziwym życiu panie nie darzą się sympatią, co jeszcze bardziej potwierdzają ostatnie wydarzenia.

 

Zobacz także: Kim Cattrall szczerze przyznała, że „Seks w wielkim mieście” zmienił jej życie... na gorsze

 

Kim podjęła decyzję, że nie wystąpi w trzeciej części filmowej kontynuacji serialu, w związku z czym cała produkcja stanęła pod znakiem zapytania. Co więcej, Cattrall w jednym z wywiadów powiedziała wprost: „Nigdy nie byłyśmy przyjaciółkami. Byłyśmy koleżankami. I to jest o wiele lepsze, ze względu na wyraźny podział podejścia profesjonalnego i osobistego. Po zakończeniu serialu przestałyśmy się widywać. One miały dzieci, ja byłam 10 lat starsza i rzadko bywałam w Nowym Jorku. Serial był jedyną rzeczą, która nas łączyła”. Na te słowa wyjątkowo emocjonalnie zareagowała Sarah Jessica Parker, która porównała radzenie sobie z decyzją Cattrall o rezygnacji z roli Samanthy Jones do „procesu żałoby”.

 

 

Ale to nie koniec afery. Kim Cattrall parę dni temu przeżyła ogromną tragedię – jej brat, Chris, został znaleziony martwy po tym, jak zniknął ze swojego domu w mieście Alberta w Kanadzie. Aktorka apelowała do fanów o pomoc w odnalezieniu brata. Niestety wkrótce okazało się, że spełnił się najczarniejszy scenariusz, o czym Kim poinformowała na Instagramie i podziękowała fanom za wsparcie i słowa otuchy. W osobnym poście odniosła się także do wyrazów wsparcia, które zaoferowała Sarah Jessica Parker.

 

 

A post shared by Kim Cattrall (@kimcattrall) on Feb 4, 2018 at 1:00pm PST

 

Cattrall w ostrych słowach zarzuciła byłej koleżance z planu, że wykorzystuje śmierć jej brata po to, aby polepszyć swój wizerunek. Serialowa Samantha Jones zamieściła na Instagramie grafikę z napisem: „Nie potrzebuję twojej miłości i wsparcia w tym tragicznym czasie @sarahjessicaparker”. Pod zdjęciem dodała opis: „Moja mama spytała mnie dziś: Kiedy ta Sarah Jessica Parker, ta hipokrytka, zostawi cię w spokoju? Twoje ciągłe komentarze w bolesny sposób przypominają mi, jak okrutna w rzeczywistości byłaś wobec mnie kiedyś, i jak okrutna jesteś dzisiaj. Pozwól, że ci to wyjaśnię (jeśli do tej pory mi się nie udało). Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. W związku z tym piszę, żeby po raz ostatni powiedzieć ci: Przestań wykorzystywać naszą tragedię, żeby odbudować swój wizerunek „miłej dziewczyny”.

 

 

A post shared by Kim Cattrall (@kimcattrall) on Feb 10, 2018 at 5:20am PST

 

Sarah Jessica Parker w żaden sposób nie skomentowała tych słów pod swoim adresem. Musimy przyznać, że to bardzo smutna sytuacja – zarówno ze względu na osobistą tragedię rodzinną Kim, jak i na wspomnienie całego serialu. Już chyba nie sposób oglądać „Seks w wielkim mieście” w taki sam sposób, jak kiedyś :(

 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Związek nie powinien opierać się je...
Związek nie powinien opierać się jedynie na pożądaniu. Chcąc zbudować z kimś prawdziwą i głęboką relację, trzeba skupić się na czymś trwałym. Podstawą na pewno nie może być jedynie udany seks, ale przede wszystkim doskonały kontakt, wspólne zainteresowania, porozumienie dusz. Nie znalazłaś jeszcze nikogo, z kim chciałabyś cokolwiek budować? Cóż, istnieje szansa, że źle się do tego zabierasz. Być może za bardzo się starasz, aby wyglądać atrakcyjnie i seksownie, a także by sprawić wrażenie niesamowicie zabawowej i towarzyskiej.  Prawdziwy, wartościowy mężczyzna, który stanowi materiał na faceta i w relację z którym warto się zaangażować, nie będzie oceniał cię powierzchownie. Dostrzeże małe i prawdopodobnie niezauważalne przez ciebie rzeczy i uzna je za urocze, kobiece i ciekawe.  O czym mowa? 1. Okulary Okulary naprawdę dodają seksapilu. Ktoś, kto twierdzi inaczej, po prostu się myli. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak wielu facetom okulary kojarzą się w naprawdę uwodzicielski sposób. Przywodzą na myśl choćby seksowną sekretarką. A taka fantazja naprawdę wciąż jest żywa i ma się doskonale w męskim gronie! 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama