Reklama
Reklama

Julia Pietrucha jest w ciąży! Pokazała brzuszek

Julia Pietrucha jest w ciąży! Pokazała brzuszek Fot. Instagram@julia_pietrucha

Pochwaliła się też nowym partnerem

Julia Pietrucha właśnie podzieliła się ze swoimi fanami ekscytującą wiadomością – już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą! Aktorka i piosenkarka udostępniła na swoim Facebooku zdjęcie, na którym pozuje, eksponując ciążowy brzuszek. Przy okazji pokazała też swojego nowego partnera.

 

Zobacz także: Julia Pietrucha śpiewa i gra na ukulele!

 

„Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie. Jak widać na załączonym obrazku czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami” - napisała Julia Pietrucha na Facebooku.

 

 

Pietrucha, znana głównie z serialu „Blondynka”, przez 7 lat była związana z amerykańskim producentem, Ianem Dowem. Para wzięła nawet ślub w buddyjskiej ceremonii! Dow wyprodukował pierwszy i jedyny do tej pory album Julii zatytułowany „Parsley”. Jednak rok temu ich związek rozpadł się w atmosferze skandalu – Dow oskarżył Julię, że ta przywłaszczyła sobie wszelkie autorstwo ich wspólnego projektu muzycznego, a potem zerwała z nim kontakt i zablokowała w mediach społecznościowych. Sama Pietrucha nigdy nie skomentowała zakończenia relacji z Ianem Dowem.

 

 

A post shared by Julia Pietrucha(@julia_pietrucha) on Mar 27, 2016 at 1:10am PDT

 

Wygląda na to, że od tamtej pory w życiu prywatnym Julii zapanował spokój i szczęście, a teraz artystkę czeka nowa życiowa rola – rola mamy. Gratulujemy! :)

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Twój znak zodiaku wiele mówi o tym,...
Twój znak zodiaku wiele mówi o tym, jakim jesteś człowiekiem. Oczywiście, nie zawsze cechy charakteru w stu procentach pokrywają się z tym co czytamy na temat osobowości ludzi urodzonych w określonym przedziale czasowym. Nic więc dziwnego, że część z nas podchodzi do takich teorii dość sceptycznie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby potraktować to jak dobrą zabawę. Dziś kierujemy swój artykuł do tych z Was, które marzą o tatuażu! Jak wiadomo, to decyzja na całe życie, dlatego warto dobrze ją przemyśleć, a także dopasować wzór do siebie, tak aby nigdy później nie żałować. Dzięki temu będziecie bowiem mieć pewność, że nawet jeśli dany motyw nie będzie za jakiś czas modny, nie straci swojej wyjątkowości, gdyż wciąż będzie wyrazem indywidualnego stylu. Sprawdźcie więc, na co warto postawić w zależności od znaku zodiaku!   1. Baran - spontaniczność Barany to z reguły bardzo spotaniczne istoty. Dlatego akurat w tym przypadku decyzja również powinna być impulsywna. Ktoś, dla kogo planowanie jest wyrazem nudy, nie powinien zaprzątać sobie tym głowy. Dlatego bardziej od idealnego wzoru liczyć się tutaj będą okoliczności. Co powiesz np. na tatuaż zrobiony za granicą podczas wakacji lub wykorzystanie niestandardowej techniki, jak choćby handpoke?   

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama