Reklama
Reklama

Ciąża Kylie Jenner została potwierdzona… na Wikipedii?!

Ciąża Kylie Jenner została potwierdzona… na Wikipedii?! Fot Instagram @kyliejenner

Beata Dżumaga

01lutego2018

Ale wpadka!

Kylie Jenner już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą - oczywiście jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów. Ciąża 20-letniej Kylie wciąż nie została potwierdzona przez żadnego członka rodziny Kardashian-Jenner, chociaż mówi się od niej już od września. Jak jednak wytłumaczyć fakt, że Kylie, która kocha pokazywać swoje życie (i skąpo odziane ciało) w mediach społecznościowych, praktycznie zniknęła z Instagrama, a jeśli już zdarzy się jej pokazać publicznie, zawsze ma na sobie obszerne ciuchy?

 

Zobacz także: Kylie rzeczywiście była surogatką Kim i Kanye?! Fani mają coraz więcej dowodów!

 

Teraz fani rodziny Kardashian są przekonani, że ciąża Kylie właśnie została oficjalnie potwierdzona - ale nie przez kogoś z rodziny ani przez samą Kylie, ale na… Wikipedii! Na stronie programu “Z kamerą u Kardashianów” (‘Keeping Up with the Kardashians”) pojawiły się opisy nowych, jeszcze niewyemitowanych odcinków. Opis jednego z nich głosi: “Po ogłoszeniu ciąży przez Khloe, Kylie i Travis Scott sami mają wieści do przekazania rodzinie! Kylie jest w ciąży!”.

 

Z kolei następny odcinek został opisany takimi słowami: “Kylie i Travis Scott zastanawiają się, jakiego kotka sobie sprawić i zaczynają urządzać pokoik dziecięcy”.

 

Fot. Wikipedia

 

Fani Kardashianów wpadli w prawdziwą histerię i są przekonani, że to ostateczny dowód na to, że Kylie rzeczywiście jest w ciążę! Ale… okazuje się, że cała sprawa jest tylko żartem. Przedstawiciele programu “Z kamerą u Kardashianów” zdementowali, jakoby opisy przyszłych odcinków show na Wikipedii były prawdziwe. Dziś streszczenia odcinków z nadchodzącej serii programu zniknęły ze strony.

 

via GIPHY

 

Dodajmy, że każdy użytkownik Wikipedii może w dowolnym momencie edytować daną stronę w serwisie - widocznie ktoś postanowił zażartować sobie z fanów Kylie, którzy żyją w oczekiwaniu na potwierdzenie informacji o jej ciąży albo porodzie ;)

 

Według amerykańskich mediów Kylie Jenner ma urodzić lada dzień - data jej porodu została wyznaczona na luty 2018.

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

To nie pierwszy raz, gdy Kim pokazała dosłownie WSZYSTKO... - zdjęcie 1

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama