Reklama
Reklama

Meghan Markle skasowała wszystkie konta w mediach społecznościowych!

Meghan Markle skasowała wszystkie konta w mediach społecznościowych! Fot. Instagram @meghan_markle

Beata Dżumaga

11stycznia2018

I to wcale nie ze względu na królewski protokół

Meghan Markle już w maju tego roku zostanie żoną księcia Harry'ego, i tym samym oficjalnie wejdzie do brytyjskiej rodziny królewskiej – podobnie jak parę lat temu zrobiła to Kate Middleton, dziś znana jako księżna Kate. Zwolennicy monarchii odliczają dni do królewskiego wesela, ale spora część Brytyjczyków wcale nie cieszy się na dzień ślubu księcia Harry'ego i Meghan.

 

Zobacz także: Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle rozwścieczyły miliony Brytyjczyków!

 

W związku z tym, że rodzinę królewską obowiązuje ścisły protokół, na niektóre rzeczy – tak oczywiste dla nas – nie mogą sobie pozwolić. Teraz do tych samych reguł musi dostosować się także Meghan Markle. Decydując się na ślub z Harry'm przyszła panna młoda będzie musiała całkowicie zrezygnować ze swojego dotychczasowego stylu życia, m.in. z kariery aktorskiej. Meghan nie powróci już do obsady serialu „Suits” („W garniturach”), który przyniósł jej rozpoznawalność.

 

 

A post shared by Meghan Markle (@meghan_markle) on Nov 18, 2017 at 5:11am PST

 

Ale to nie wszystko. Przyszła żona księcia Harry'ego już nie będzie mogła publikować w internecie żadnych prywatnych zdjęć ani prowadzić swoich profili w mediach społecznościowych. To spora zmiana dla Meghan, która do tej pory bardzo aktywnie udzielała się na Instagramie, Facebooku i na Twitterze.

 

Dlatego wczoraj fanów Meghan Markle spotkała przykra niespodzianka – wszystkie konta narzeczonej księcia Harry'ego w mediach społecznościowych zostały usunięte. Tym samym nie możemy już oglądać starych zdjęć z życia Meghan – a przynajmniej nie z jej oficjalnych profili.

 

 

Informację o skasowaniu kont Meghan potwierdził Pałac Kensington, pisząc, że Meghan jest „wdzięczna wszystkim, którzy obserwowali ją w mediach społecznościowych na przestrzeni lat”. Co ciekawe, według przedstawicieli brytyjskiej rodziny królewskiej ta decyzja nie miała nic wspólnego z rychłym ślubem z księciem Harry'm i koniecznością podporządkowania się królewskiemu protokołowi. Według Pałacu Kensington Meghan Markle usunęła konta, ponieważ „nie używała ich od dłuższego czasu”.

 

 

Warto dodać, że profil Meghan na Instagramie obserwowało 2,2 miliona followersów, a na Twitterze – ponad 475 tys. Oprócz aktywności w mediach społecznościowych aktorka prowadziła też własnego bloga o tematyce lifestylowej, The Tig. Blog został zamknięty w zeszłym roku.

 

Będziesz tęsknić za Instagramem Meghan Markle i jej zdjęciami?

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Szykuje nam się kolejny royal weddi...
Szykuje nam się kolejny royal wedding! Co prawda, jak zapowiadają światowe media, nie będzie to tak huczne przyjęcie, jak ślub Kate i Williama, co jednak nie oznacza, że będzie skromnie...  Meghan i Harry właśnie ogłosili zaręczyny. Tą informacją żyją więc teraz wszyscy. Sam związek, trwający od blisko roku, od początku wzbudzał masę kontrowersji. Dlaczego? Ze względu właśnie na Meghan, która dla Harry`ego jest ideałem kobiety (i podobno była nim, zanim jeszcze się poznali), ale w oczach królewskiej rodziny nie spełnia sztywnych standardów. Nikt jednak zdaje się tym nie przejmować. Sam Harry nie przyjmuje słów krytyki na temat swojej wybranki, co stanowi postawę niezwykle odważną i godną podziwu. Szczególnie, że to miłość liczy się bardziej, niż utarte schematy. Nieszczęśliwe małżeństwo jego rodziców jest przecież najlepszym przykładem na to, że związek dwójki z pozoru idealnie dopasowanych do siebie ludzi wcale nie musi dawać satysfakcji.   Wracając jednak do samej Meghan, postanowiłyśmy sprawdzić, jakie wydarzenia z jej życia czynią ją tak kontrowersyjną kandydatką na małżonkę księcia?       Fot. printscreen/StarStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama