Reklama
Reklama

Prawdziwe występy gwiazd kontra playback! Nie uwierzycie, póki nie usłyszycie!

Prawdziwe występy gwiazd kontra playback! Nie uwierzycie, póki nie usłyszycie! fot. Starstock

Anna Mierzejewska

10stycznia2018

Ten filmik to najlepsze, co dziś zobaczycie w Internecie!

Czy można osiągnąć sukces, nie mając tak naprawdę talentu? W czasach tak łatwego dostępu do technik komputerowych. odpowiedź jest jednoznaczna i brzmi... TAK. Autotune, czy też playback, jak zwykło się nazywać go potocznie, to nic innego jak modyfikacja głosu przy pomocy najnowszych technologii. To właśnie dzięki nim dźwięk i wokal w teledyskach brzmią tak nieskazitelnie!

 

Co jednak dzieje się, gdy gwiazda, która na co dzień korzysta z pomocy maszyny, zmuszona jest potem naprawdę zaśpiewać podczas występu na żywo? Są artyści, którzy pewien talent mają - i oni są sobie w stanie poradzić. Istnieje jednak również bardzo liczne grono tych, którzy nie mają żadnych umiejętności, a zatem w czasie show fałszują, a ich głos w ogóle nie przypomina tego, który odtwarzaliśmy z płyt czy w Internecie. 

 

Słowem, możemy poczuć się oszukani! Co ciekawe, takie gwiazdy to również dobrze nam znane ikony muzyki pop, jak choćby Britney Spears czy Katy Perry. Do Internetu trafił właśnie film, stanowiący kompilację zestawień występów gwiazd: zaprezentowano ich śpiew z playbacku, jak i nagrania z występów "na żywo". Efekt? PIORUNUJĄCY. 

 

Obejrzyjcie go, posłuchajcie i koniecznie dajcie znam znać, kto jest dla was największym zaskoczeniem!

 

 

 

 

 

Galeria gwiazd, które pomimo braku talentu, zrobiły zawrotną karierę:

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Żywioł, w którym się urodziłaś wiel...
Żywioł, w którym się urodziłaś wiele zdradza o twojej osobowości!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze