Reklama
Reklama

Selena Gomez usunęła prawie wszystkich znajomych z Instagrama!

Selena Gomez usunęła prawie wszystkich znajomych z Instagrama! Fot. Getty

Beata Dżumaga

10stycznia2018

Co się dzieje?!

Selena Gomez jest bardzo aktywna na Instagramie. Gwiazda regularnie zamieszcza tam swoje fotki, pokazując fanom, jak wygląda jej życie prywatne. Jednak ostatnio na profilu piosenkarki dzieją się bardzo dziwne rzeczy i wszyscy zastanawiają się, co Selena chce przez to przekazać?

 

Zobacz także: Selena Gomez zniknęła z Instagrama! Już nie zobaczymy jej zdjęć?

 

Parę dni temu Selena Gomez usunęła ze swojego Instagrama prawie 300 znajomych! Gwiazda dokonała prawdziwej czystki wśród osób, które followuje – teraz obserwuje już tylko 37 kont na Instagramie. Fani piosenkarki są w szoku – Selena wyrzuciła ze znajomych na Instagramie m.in. Gigi Hadid czy Demi Lovato, z którymi ponoć bardzo się przyjaźni. Nie obserwuje już także Camili Cabello czy aktorów z serialu „13 Reasons Why” (którego jest producentką) ani kolegów z planu serialu „Czarodzieje z Waverly Place”, którego była gwiazdą. Oprócz tego Gomez przestała obserwować także 12 fanowskich kont, prowadzonych przez jej miłośników.

 

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on Dec 11, 2017 at 10:43am PST

 

Fani Seleny próbują znaleźć odpowiedź na pytanie – co takiego dzieje się w życiu prywatnym ich idolki?! Czy gwiazda postanowiła zerwać niektóre znajomości? Czy za usunięciem takiej liczby znajomych z Instagrama swoją jakieś kłótnie i dramaty?

 

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on Dec 11, 2017 at 10:37am PST

 

Sama Gomez nie skomentowała „czystek” na swoim Instagramie. Z początkiem roku gwiazda wydaje się robić gruntowne porządki i wszystko wskazuje na to, że dokonuje sporych zmian w życiu. Ostatnio Selena bardzo często wraca myślami do czasów dzieciństwa, co obrazują jej ostatnie posty na Instagramie – m.in. zdjęcie piosenkarki pozującej na progu domu, w którym dorastała. Gomez zmieniła też swoje zdjęcie profilowe – teraz jest to fotografia z młodości jej mamy, Mandy Teefey (którą jeszcze w 2017 także przestała obserwować na Instagramie).

 

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on Jan 6, 2018 at 9:43pm PST

 

Gwiazdy, z którymi Selena Gomez wciąż się przyjaźni, i których nie skasowała ze swojego profilu to m.in. Taylor Swift, Jessica Alba, Amy Schumer czy Francia Raisa – najlepsza przyjaciółka Seleny, która podarowała jej swoją nerkę podczas przeszczepu, który miał miejsce w ubiegłe wakacje.

 

Jak myślisz, co stoi za kasowaniem przez Selenę Gomez profili znajomych na Instagramie? Czy gwiazda postanowiła zerwać część znajomości?

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jakie zdjęcia Meghan Markle wrzucał...
Jakie zdjęcia Meghan Markle wrzucała na Instagrama zanim poznała księcia Harry'ego i rodzinę królewską?

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama