Reklama
Reklama

Justin Bieber OŚWIADCZY SIĘ Selenie Gomez? Ta reakcja mówi wszystko!

Justin Bieber OŚWIADCZY SIĘ Selenie Gomez? Ta reakcja mówi wszystko! Fot. Getty

Beata Dżumaga

08grudnia2017

Tak piosenkarz zareagował na pytanie paparazzi

Justin Bieber i Selena Gomez oficjalnie wrócili do siebie w listopadzie 2017 roku. Wszystko zaczęło się od tajemniczego wspólnego śniadania, na którym para została sfotografowana przez paparazzi. Spotkanie było o tyle wymowne, że miało miejsce dosłownie dzień po tym, jak Selena rozstała się z muzykiem The Weeknd.

 

Zobacz także: Selena Gomez wyznała, dlaczego zerwała z The Weeknd i wróciła do Justina Biebera

 

Od tamtej pory Justin i Selena, chociaż oficjalnie nie potwierdzili swojego związku, wydają się być nierozłączni. W mediach co jakiś czas pojawiają się nowe zdjęcia, które potajemnie udało się zrobić fotoreporterom. Selena powiedziała też o Justinie, że ma „wielki wpływ na jej życie”, a troska o drugą osobę „nigdy nie przemija”.

 

 

Najwyraźniej Justin czuje do Seleny to samo i wiele wskazuje, że para tym razem naprawdę traktuje ten związek poważnie. Czy na tyle poważnie, że Bieber planuje... oświadczyć się Selenie? Ostatni filmik z udziałem piosenkarza wiele na to wskazuje!

 

Na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym Justin Bieber próbuje się dostać do samochodu w otoczeniu paparazzi. W pewnym momencie jeden z fotoreporterów zadaje mu pytanie: „Justin, zamierzasz oświadczyć się Selenie Gomez?”.  

 

 

Piosenkarz nic nie odpowiedział na to pytanie ani go nie skomentował, ale... na jego twarzy pojawił się uśmiech od ucha do ucha! Nie przestając się uśmiechać Bieber wsiadł do samochodu i odjechał.

 

Oczywiście fani Seleny Gomez i Justina Biebera, którzy trzymają kciuki za ten związek, wpadli w prawdziwą histerię. Twitter został zalany rozemocjonowanymi komentarzami zajścia Justina z paparazzi i jego słodkiej reakcji na pytanie o ewentualne zaręczyny z Seleną. Fani Jeleny z zapartym tchem czekają na moment, w którym Bieber naprawdę oświadczy się Selenie.

 

 

Musimy przyznać, że reakcja Justina Biebera na pytanie o ślub z Seleną Gomez jest wyjątkowo urocza! Po piosenkarzu naprawdę widać, że jest bardzo zakochany w swojej wybrance. Czy to znaczy, że Bieber tym razem dojrzał do poważnego związku i zbliża się czas, gdy uklęknie przed Seleną na jedno kolano? Mamy nadzieję, że tak!

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

To wyjątkowo przykry ranking... Czy...
To wyjątkowo przykry ranking... Czyje rozstania zabolały nas najbardziej?   Wszystkie zdjęcia: Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama