Reklama
Reklama

“Kobiety mafii” - zobacz oficjalne plakaty najnowszego filmu Patryka Vegi!

“Kobiety mafii” - zobacz oficjalne plakaty najnowszego filmu Patryka Vegi! Fot. Facebook/Patryk Vega Official

Beata Dżumaga

08grudnia2017

Jak aktorki wypadły w roli kobiet gangsterów?

„Kobiety mafii” to nowy film Patryka Vegi i następca kontrowersyjnego „Botoksu”, który mimo miażdżących recenzji krytyków pobił w tym roku rekordy oglądalności w polskich kinach.

 

Zobacz także: Patryk Vega zdradził, jakie filmy planuje w przyszłości!

 

Reżyser pozostaje wierny swojej ukochanej tematyce policji, służ specjalnych i półświatka, i podobnie jak w ostatniej części „Pitbulla” postanowił oddać głos kobietom i opowiedzieć historię z ich perspektywy.

 

Na fanpage'u Patryka Vegi pojawiły się plakaty zwiastujące film „Kobiety mafii”. Każdy z nich przedstawia inną bohaterkę. Na zdjęciach widzimy Julię Wieniawę, Agnieszkę Dygant, Katarzynę Warnke, Aleksandrę Popławską i Olgę Bołądź. Aktorki wcielą się w żony, kochanki, partnerki, córki i inne ważne kobiety w życiu gangsterów.

 

Film „Kobiety mafii” będzie nawiązywać do Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce. Na ekranie nie zabraknie więc strzelanin, napadów i intryg. To historia Beli, byłej funkcjonariuszki policji, która dostaje od ABW zadanie rozpracowania szajki przestępczej handlującej narkotykami. Aby jej misja się powiodła, musi rozpocząć współpracę z mafią.

 

Premiera najnowszej produkcji Patryka Vegi została zaplanowana na 23 lutego.

 

Zobacz wszystkie plakaty do filmy "Kobiety mafii"

 

 

Jak ci się podobają oficjalne plakaty „Kobiet mafii”? Wybierzesz się na nowy film Patryka Vegi?

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Co kryje się za kulisami legendarny...
Co kryje się za kulisami legendarnych filmów, uwielbianych i docenianych przez cały świat? Aktorzy się nienawidzą, producenci są w stanie wojny z reżyserami, gwiazdy uzależniają się od narkotyków i alkoholu...

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama