Reklama
Reklama

Katie Holmes jest w ciąży?! Zobaczcie te zdjęcia!

Katie Holmes jest w ciąży?! Zobaczcie te zdjęcia! Fot. Instagram@katieholmes212

Beata Dżumaga

07grudnia2017

Brzuszek jest wyraźnie zaokrąglony!

Katie Holmes już od jakiegoś czasu spotyka się z aktorem Jamie Foxxem. Zagraniczne media podają, że Holmes i Foxx są parą nawet od paru lat, ale ich związek wyszedł na jaw dopiero we wrześniu tego roku, gdy paparazzi przyłapali ich na romantycznym spacerze.

 

Zobacz także: Katie Holmes i Jamie Foxx są parą!

 

Teraz w sieci zawrzało – wszyscy podejrzewają, że Katie Holmes jest w ciąży ze swoim partnerem! Dowodem na odmienny stan aktorki mają być niedawne zdjęcia zrobione podczas imprezy z okazji otwarcia nowego sklepu w Nowym Jorku. Pojawili się na niej zarówno Holmes jak i Foxx, ale nie dali satysfakcji fotoreporterom – przyjechali na miejsce osobno i nie pozowali razem do zdjęć.

 

Była żona Toma Cruisa zaprezentowała się w obcisłej, czarnej sukience i łososiowym, oversize'owym płaszczu. Ale to właśnie przylegająca do ciała kreacja wzbudziła najwięcej emocji i wywołała najwięcej komentarzy. Media i internauci dopatrzyli się u Katie Holmes ciążowego brzuszka!

 

 

A post shared by Katie Holmes (@katieholmesfans) on Dec 6, 2017 at 7:22am PST

 

Rzeczywiście, talia aktorki wydaje się być znacznie zaokrąglona. Brzuszek jest szczególnie uwydatniony na zdjęciach, do których Holmes pozowała bokiem.

 

 

A post shared by Katie Holmes (@katieholmesfans) on Dec 6, 2017 at 7:19am PST

 

To nie pierwsze tego rodzaju doniesienia. Media już wielokrotnie podawały, że Katie Holmes i Jamie Foxx zostaną rodzicami, a mała Suri, córka aktorki z małżeństwa z Tomem Cruisem, będzie miała młodsze rodzeństwo. Czy tym razem plotki się potwierdzą?

 

 

A post shared by Daily Mail (@dailymail) on Sep 6, 2017 at 12:24am PDT

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

To wyjątkowo przykry ranking... Czy...
To wyjątkowo przykry ranking... Czyje rozstania zabolały nas najbardziej?   Wszystkie zdjęcia: Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama