Reklama
Reklama

Selena Gomez zniknęła z Instagrama! Już nie zobaczymy jej zdjęć?

Selena Gomez zniknęła z Instagrama! Już nie zobaczymy jej zdjęć? Fot. Instagram@selenagomez

Beata Dżumaga

06grudnia2017

Wcześniej gwiazda opublikowała tajemniczą wiadomość...

Selena Gomez w tym roku praktycznie nie schodziła z pierwszych stron gazet. Trudno się temu dziwić, gdyż rok 2017 był przełomowy dla młodej artystki. Piosenkarka miała przeszczep nerki w związku z toczniem, na który choruje, rozstała się z muzykiem znanym jako The Weeknd i chwilę później wróciła do byłego chłopaka, Justina Biebera.

 

Zobacz także: Selena Gomez wyznała, dlaczego zerwała z The Weeknd i wróciła do Justina Biebera

 

Od tych wszystkich zmian zdecydowanie może zakręcić się w głowie. Wydaje się, że dla samej Seleny to trochę za dużo, gdyż gwiazda postanowiła zniknąć z mediów społecznościowych. Gomez właśnie zmienia ustawienia swojego konta na Instagramie – jej profil jest teraz prywatny.

 

Zablokowanie dostępu do Instagrama Seleny Gomez poprzedziła tajemnicza wiadomość, którą piosenkarka opublikowała na InstaStories Ma ona związek z wywiadem dla magazynu „Billboard”, w którym gwiazda po raz pierwszy opowiedziała, dlaczego rozstała się z The Weekend i wróciła do Justina Biebera.

 

 

Selena wrzuciła na InstaStories zdjęcie, które przedstawia fragment niedawnego wywiadu. Na fotce umieściła napis: „Nigdy więcej nie pozwolę innym ludziom odgadywać moich słów. Ani nie zaproszę ich do swojego domu. To jest takie bolesne. Najbardziej "śmieszne" jest to, że nikt nie wie, co dzieje się w moim sercu, kiedy wypowiadam te słowa”.

 

Na InstaStories pojawił się też filmik z Seleną leżącą na łóżku, podpisany: "Potrzebuję trochę czasu dla siebie".

 

 

UPDATE: Wygląda na to, że Selena Gomez znów zmieniła ustawienia na Instagramie i jej konto znów ma charakter publiczny. Co takiego dzieje się u Seleny? Jesteśmy trochę zaniepokojone :O

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Zgarnęły miliony lajków!
 
F...
Zgarnęły miliony lajków!   Fot. Instagram @beyonce @selenagomez

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama