Reklama
Reklama

Weronika Rosati urządziła baby shower i... zdradziła płeć dziecka!

Weronika Rosati urządziła baby shower i... zdradziła płeć dziecka! Fot. Instagram@diagnozatvn

Beata Dżumaga

06grudnia2017

Chłopiec czy dziewczynka?

Weronika Rosati już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Aktorka pod koniec lipca ogłosiła, że jest w ciąży z partnerem, Robertem Śmigielskim. To właśnie on zajął miejsce w sercu Rosati po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem.

 

Zobacz także: Rosati po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuszek

 

Sama Weronika Rosati nie komentuje w mediach swojej ciąży i nie zdradziła, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. Jednak parę dni temu aktorka urządziła przyjęcie z okazji zbliżających się narodzin dziecka, czyli baby shower. Zdjęcia z imprezy zamieściła na swoim profilu na Instagramie.

 

 

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on Dec 4, 2017 at 9:37am PST

 

Na jednej z fotek w tle widzimy różowe baloniki, a jak powszechnie się uznaje, na imprezach baby shower różowy to kolor przypisany do dziewczynek. Drugie zdjęcie jest jeszcze bardziej wymowne – Rosati trzyma maleńkie białe śpioszki na których widnieje napis „The future is female”, czyli „Przyszłość jest kobietą”.

 

 

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on Dec 4, 2017 at 12:04pm PST

 

Naszym zdaniem to ewidentny znak, że Weronika Rosati już wkrótce urodzi córeczkę! Jak donoszą media, Rosati urodzi swoje pierwsze dziecko w szpitalu w Los Angeles.

 

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! :)

 

 

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on Dec 3, 2017 at 11:54pm PST

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Zajście w ciąże nie zawsze jest pro...
Zajście w ciąże nie zawsze jest proste, ale możesz odpowiednio się przygotować i ułatwić sobie zadanie. Pamiętaj o rozsądnym podejściu do tego ważnego momentu i słuchaj swojego organizmu. / wszystkie fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama