Reklama
Reklama

Książę George chce dostać od Mikołaja tylko TĘ jedną rzecz...

Książę George chce dostać od Mikołaja tylko TĘ jedną rzecz... Fot. Getty

Beata Dżumaga

04grudnia2017

Co za słodziak!

Książę George, czyli po polsku Jerzy, 4-letni syn księcia Williama i księżnej Kate, po raz kolejny udowadnia, że mimo swojego arystokratycznego pochodzenia jest... zupełnie taki sam, jak inne dzieci w jego wieku. Wiemy już, że mały George fascynuje się samolotami i że niespecjalnie lubi chodzić do szkoły – o wiele chętniej spędzałby dni pod opieką swojej mamy.

 

Zobacz także: Książę George poszedł do szkoły, ale... nie może mieć przyjaciół!

 

Teraz dowiedzieliśmy się, co książę George chciałby znaleźć pod choinką. Zdradził to jego tata, książę William, podczas ubiegłotygodniowej wizyty w Finlandii. Książę William przekazał Świętemu Mikołajowi odręcznie napisany list od małego George'a.

 

Fot. Getty

 

Na liście znalazł się tylko jeden przedmiot – obiekt marzeń małego księcia. Okazuje się, że George pragnie dostać od Mikołaja policyjny samochodzik.

 

Fot. Getty 

 

Najwyraźniej mały książę jest zafascynowany policyjnymi samochodami – mimo że na listę można było wpisać cztery życzenia, George nie marzy o niczym innym, tylko o wyżej wymienionej zabawce.

 

Co więcej, synek księcia Williama i księżnej Kate musiał określić swoje zachowanie w mijającym roku. George zakreślił odpowiedź, że był grzeczny :)

 

Fot. Getty 

 

Magazyn „People” donosi, że rozmawiając ze Świętym Mikołajem książę William powiedział: „Zobaczyłem cię i muszę przekazać ci ten list. [George] nie ma wielu próśb, więc myślę, że ta jedna jedyna będzie w porządku” - miał powiedzieć tata George'a.

 

Naszym zdaniem to bardzo urocze! Zresztą jak wszystko, co zrobi brytyjski mały książę ;)

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Elegancja to chyba najlepsze słowo,...
Elegancja to chyba najlepsze słowo, które charakteryzuje styl księżnej Kate. Zobacz stylizacje z poprzednich lat i sprawdź jak zmieniał się jej styl.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama