Reklama
Reklama

Selena Gomez wyznała, dlaczego zerwała z The Weeknd i wróciła do Justina Biebera

Selena Gomez wyznała, dlaczego zerwała z The Weeknd i wróciła do Justina Biebera Fot. Getty

Beata Dżumaga

01grudnia2017

Piosenkarka udzieliła szczerego wywiadu

Selena Gomez i Justin Bieber od zeszłego miesiąca znów są parą. Ta wiadomość wprawiła w euforię wszystkich fanów muzyków, którzy nigdy nie pogodzili się z faktem, że Selena i Justin zerwali ze sobą, a piosenkarka związała się z muzykiem ukrywającym się pod pseudonimem The Weeknd.

 

Zobacz także: Selena Gomez i The Weeknd ROZSTALI SIĘ!

 

Wprawdzie ani Selena Gomez, ani Justin Bieber oficjalnie nie potwierdzili informacji o tym, że do siebie wrócili, ale paparazzi już wielokrotnie sfotografowali ich w sytuacjach, które zdawały się ewidentnie to potwierdzać.

 

 

Dopiero parę dni temu Selena udzieliła wywiadu, w którym szczerze opowiedziała o rozstaniu z Abelem Tesfaye, czyli The Weeknd.

 

„Jestem bardzo dumna z tego, że jest między nami prawdziwa przyjaźń. Nigdy nie doświadczyłam czegoś takiego w moim życiu. Zakończyliśmy nasz związek jako najlepsi przyjaciele, i szczerze wspieraliśmy się nawzajem i troszczyliśmy się o siebie, co było dla mnie niesamowite” - wspominała Gomez w rozmowie z magazynem „Billboard”.

 

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on May 1, 2017 at 8:32pm PDT

 

Ta wypowiedź nieco nas dziwi, zwłaszcza w obliczu faktu, że The Weeknd przestał obserwować Selenę na Instagramie, a ona zrobiła to samo...

 

Piosenkarka wytłumaczyła także, co sprawiło, że w jej życiu ponownie zagościł Justin Bieber.

 

„Mam 25 lat. Nie 18, 19 czy 20. Doceniam ludzi, którzy mieli wielki wpływ na moje życie. Być może w przeszłości wymuszałam coś, co nie było odpowiednie. Ale to nie znaczy, że troska o drugą osobę przemija” - tłumaczyła Gomez.

 

 

Wszystko wskazuje więc na to, że Justin Bieber jest prawdziwą miłością Seleny i nic nie jest w stanie tego zmienić. Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za ich związek ;)

 

[fg]

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Justin Bieber i Selena Gomez - ich miłość na zdjęciach - zdjęcie 1

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama