Reklama
Reklama

19-latka chciała być jak Angelina Jolie. Dziś wygląda TAK

19-latka chciała być jak Angelina Jolie. Dziś wygląda TAK Fot. Instagram @sahartabar_official @angelinajolieofficial

Beata Dżumaga

01grudnia2017

Jest podobna do swojej idolki?

Gwiazdy swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim fanom, ale w niektórych przypadkach uwielbienie potrafi zmienić się w obsesję... Coraz częściej mówi się o osobach, które tak bardzo pokochały swoich idoli, że są w stanie zrobić wszystko (i wydać grube pieniądze!) by się do nich upodobnić.

 

Zobacz także: Czym na co dzień zajmuje się Anella - żywa lalka barbie?

 

Teraz świat usłyszał o 19-latce z Iranu imieniem Sahar Tabar. Kobieta uwielbia Angelinę Jolie i przeszła aż... 50 operacji plastycznych, by jak najbardziej upodobnić się do swojej idolki. Efekty przemiany regularnie zamieszcza na Instagramie. A te są naprawdę szokujące!

 

 

Przez swoje zdjęcia Sahar znalazła się na ustach całego świata, jednak komentarze pod adresem „sobowtórki” Angeliny Jolie nie są zbyt przychylne. Internauci są zdania, że Sahar może i przypomina Jolie, ale w animowanej wersji z filmu Tima Burtona pt. „Gnijąca panna młoda”. Inni nazywają ją po prostu „zombie”.

 

 

A post shared by Jade (@jdjade84) on Nov 30, 2017 at 10:24pm PST

 

Poza 50 operacjami Sahar schudła też ponad 35 kg, aby jej sylwetka jak najbardziej przypominała figurę Jolie. Belgijski portal Sud Info podaje, że Iranka waży 40 kg przy wzroście 1,46 m!

 

 

Jedno jest pewne – szokująca przemiana Sahar i zainteresowanie mediów przysporzyła jej wielu fanów. Dziś na Instagramie obserwuje ją 495 tys. osób, a ta liczba wciąż rośnie.

 

A ty co sądzisz o „sobowtórce” Angeliny Jolie? Uważasz, że jest do niej podobna?

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Każda kobieta chce jak najdłużej wy...
Każda kobieta chce jak najdłużej wyglądać młodo, nic więc dziwnego, że niektóre z nas decydują się na zabiegi kosmetyczne i operacje plastyczne. Niestety, czasami nie wszystko idzie tak, jak powinno - te aktorki wiedzą o tym najlepiej. / fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama