Reklama
Reklama

Zobacz "Coraz bliżej Święta" w wykonaniu Cleo!

Zobacz "Coraz bliżej Święta" w wykonaniu Cleo!

Powstał nowy świąteczny teledysk Coca-Cola!

Znana wszystkim, kultowa już piosenka „Coraz bliżej Święta” jest polską wersją utworu „Wonderful Dream” wykonywanego przez amerykańską wokalistkę Melanie Thornton, który od lat wykorzystuje Coca-Cola w swoich świątecznych reklamach. W tym roku wykonała go Cleo, przez co dołączyła do takich polskich artystów, jak: Kasia Kowalska, Ania Szarmach czy Margaret. Rok temu wyjątkową wersję w gwarze śląskiej wykonał zespół Oberschlesien zaśpiewana w gwarze śląskiej. W tym roku obok Cleo w klipie wystąpili też: Aleksandra Żuraw, reZigiusz i Blowek.

 

 

Cieszę się bardzo, że w tym roku Coca-Cola zaprosiła mnie do muzycznej współpracy. Doskonale znałam świąteczny hit marki zanim jeszcze rozpoczęłam pracę nad wersją autorską. Ten przebój jest po prostu integralną częścią oczekiwania na Święta. Starałam się wnieść dużo elementów typowych dla mojego stylu śpiewania. Cieszę się, że również w warstwie wizualno-narracyjnej oddajemy w ręce fanów niebanalną historię: kawałek mojego przedświątecznego życia – powiedziała Cleo.

 

Cleo znamy z utworów z pogranicza takich gatunków, jak soul, gospel, r’n’b, funk i hip hop. Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel "My Słowianie", który stał się jednym z największych hitów radiowych. Cleo jest obecnie najpopularniejszą polską wokalistką w Internecie. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album "Bastet", który zyskał status podwójnej platynowej płyty.

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze