Reklama
Reklama

Rita Ora wystąpiła w The Voice Germany, a jurorzy jej nie rozpoznali!

Rita Ora wystąpiła w The Voice Germany, a jurorzy jej nie rozpoznali! Fot. YouTube/GameME

Beata Dżumaga

21listopada2017

Co za wpadka!

Rita Ora obecnie jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Aż trudno wyobrazić sobie, że ktoś nie kojarzy jej nazwiska oraz tego, jak wygląda artystka – nawet jeśli sam nie jest jej fanem. W końcu żyjemy w dobie internetu i mediów społecznościowych.

 

Zobacz także: Rita Ora zdradziła, co wydarzy się w "Nowym obliczu Greya"

 

Jednak ostatni odcinek niemieckiej edycji programu The Voice pokazał, że można mieć znaną gwiazdę przed oczami – ba, nawet z nią rozmawiać! - i wciąż nie być świadomym, z kim ma się do czynienia.

 

via GIPHY

 

Rita Ora postanowiła zrobić kawał jurorom The Voice Germany. Pojawiła się na przesłuchaniach w ciemno i w porywającym występie wykonała swój przebój - „Your Song”. Już po paru sekundach każdy z jurorów odwrócił fotel dając do zrozumienia, że jest na „tak”.

 

Mogłoby się wydawać, że właśnie w tej chwili na twarzy niemieckich trenerów powinien pojawić się wyraz szoku. Nic takiego się jednak nie stało. Wprawdzie jurorzy The Voice Germany zareagowali na występ „anonimowej” piosenkarki bardzo emocjonalnie, ale żaden z nich nie rozpoznał w niej Rity Ory.

 

via GIPHY

 

Po skończonym przesłuchaniu niemieckie jury zaczęło zadawać artystce pytania w swoim ojczystym języku. Ora przeszła na angielski – poproszona o przedstawienie się powiedziała, że jest „26-letnią aspirującą piosenkarką z Londynu”. Potem wyjawiła swoje prawdziwe imię i nazwisko.

  

 

Jurorzy The Voice Germany byli w szoku. Pytali nawet, czy to naprawdę ona i czy przypadkiem nie rozmawiają z sobowtórem Rity Ory. Całej sytuacji ironii dodaje fakt, że w tym roku singiel „Your Song” znalazł się w pierwszej dwudziestce najpopularniejszych piosenek w Niemczech. Ups!

 

via GIPHY

 

Niektórzy internauci są jednak zdania, że cała sytuacja – włącznie z reakcją jurorów niemieckiego The Voice – była z góry przygotowanym żartem, i że tak naprawdę trenerzy doskonale wiedzieli, z kim mają do czynienia.

 

Tak czy inaczej był to ciekawy i zabawny zwrot akcji w programie The Voice Germany. A ty co sądzisz o żarcie Rity Ory? Myślisz, że naprawdę udało im się nabrać niemieckich jurorów?

 

l
Reklama

Polecane wideo

Na imprezę, na koncert, na lotnisko...
Na imprezę, na koncert, na lotnisko, na ulicę - Rita Ora zakłada kombinezony absolutnie wszędzie! Gwiazda jest w nich bezgranicznie zakochana. Jak widać na zdjęciach - z wzajemnością ;-) Fot. Instagram.com/ritaora

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama