Reklama
Reklama

Anna Lewandowska pokazała nowy apartament za 4 mln zł. Co za widok!

Anna Lewandowska pokazała nowy apartament za 4 mln zł. Co za widok! Fot. Instagram@r.rl9

Beata Dżumaga

20listopada2017

Chciałabyś tak mieszkać?

Anna Lewandowska i jej mąż, Robert Lewandowski parę dni temu zamieszkali w nowym, niezwykle luksusowym apartamencie w samym centrum Warszawy. Super para polskiego świata sportu i showbiznesu wraz z córeczką Klarą wprowadziła się do apartamentowca przy ulicy Złotej 44.

 

Zobacz także: Lewandowska reklamuje rajstopy warte krocie!

 

Na swoim Instagramie Anna Lewandowska zamieściła zdjęcia, na którym wraz z malutką Klarą w ramionach podziwia widok z okna nowego mieszkania. Musimy przyznać, że zapiera dech w piersiach! Z nowego lokum Anny i Roberta rozpościera się fenomenalny widok na całą Warszawę.

 

Fot. Instagram@annalewandowskahpba 

 

Apartamentowiec rodziny Lewandowskich jest położony tuż nad centrum handlowym Złote Tarasy. Na jednego z fotek zamieszczonych przez trenerkę widać właśnie ten obiekt – tylko o wiele, wiele niżej.

 

Fot. Instagram@annalewandowskahpba

 

Ile Anna i Robert Lewandowscy zapłacili za ten luksusowy apartament? Portal Party.pl podaje, że ich lokum ma 192 metry kwadratowe, a w wieżowcu przy ul. Złotej 44 za jeden metr kwadratowy trzeba zapłacić ok. 28 tys. zł. Potencjalni nabywcy mogą zakupić mieszkania o powierzchni od 140 do 240 metrów kwadratowych. Najtańszy lokal kosztuje więc ok. 4 milionów złotych.

 

Dodatkowo w swoim nowym budynku Lewandowscy mają do dyspozycji także basen, siłownię, saunę oraz masaże.

 

A jak tobie podoba się nowy apartament Anny i Roberta Lewandowskich? My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

To dwie najpopularniejsze trenerki...
To dwie najpopularniejsze trenerki - zmotywowały miliony dziewczyn do dbania o siebie i ćwiczeń w domu. Która z trenerek ma ładniejszy brzuch? Ania Lewandowska czy Ewa Chodakowska? / Fot. Instagram @chodakowskaewa i @annalewandowskahpba

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama