Reklama
Reklama

Wiemy, dlaczego Selena Gomez wróciła do Justina Biebera!

Wiemy, dlaczego Selena Gomez wróciła do Justina Biebera! Fot. Getty

Beata Dżumaga

10listopada2017

Jelena forever?

Selena Gomez i Justin Bieber znów są parą. A przynajmniej wszystko na to wskazuje. Piosenkarka tydzień temu oficjalnie rozstała się z muzykiem ukrywającym się pod pseudonimem The Weeknd, Abelem Tesfaye. Co ciekawe stało się to zaledwie dzień po tym, jak do sieci trafiły zdjęcia ze wspólnego śniadania Seleny i Justina...

 

Zobacz także: Selena Gomez i The Weekend ROZSTALI SIĘ!

 

Teraz wiemy, dlaczego Selena postanowiła dać Bieberowi jeszcze jedną szansę. Przypomnijmy, że ich relacja była wyjątkowo burzliwa, a kanadyjski piosenkarz zrobił chyba wszystko, aby na zawsze odsunąć od siebie ukochaną. Będąc w związku z Seleną Bieber spotykał się z innymi kobietami i miał spore problemy z alkoholem i innymi używkami.

 

Dlaczego więc artystka wróciła do byłego chłopaka? Magazyn „People” cytował wyjaśnienia osoby z bliskiego otoczenia Seleny, która zna całą prawdę na ten temat. Powód jest dość banalny – Bieber był pierwszą wielką miłością piosenkarki. I wzajemnie.

 

 

„Justin był pierwszą miłością Seleny. Zawsze będzie zajmował szczególne miejsce w jej sercu. Ona zawsze miała nadzieję, że pewnego dnia czas i okoliczności będą im sprzyjać” - czytamy w magazynie „People”.

 

Źródło cytowane przez magazyn podaje też, że Selena „zawsze widziała [w Justinie] dobro”, i dlatego nie tylko chce spędzać z nim więcej czasu, ale nie ma też problemu z pokazywaniem się z ukochanym publicznie.

 

 

Z kolei osoba z otoczenia Biebera przekonuje, że piosenkarz chce udowodnić, jak bardzo dojrzał przez czas, gdy nie spotykał się z Seleną. „Wspólne spędzanie czasu bardzo uszczęśliwia ich oboje. Według Justina żadna inna kobieta nie może równać się z Seleną. Zawsze uważał, że jest wyjątkowa, a teraz jest na tyle dojrzały, że zrozumiał, że Selena zasługuje na wszystko to, co najlepsze”.

 

 

A ty co uważasz o przemianie Biebera i o tym, że Selena postanowiła dać mu kolejną szansę? My trzymamy kciuki, bo wygląda na to, że tę parę łączy prawdziwa miłość!

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Niestety nie wszyscy są stworzeni d...
Niestety nie wszyscy są stworzeni do bycia w stałych związkach. Sprawdź, które znaki zodiaku najbardziej boją się zaangażowania!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama