Reklama
Reklama

Anja Rubik zupełnie NAGO na Instagramie. Pokazała wszystko!

Anja Rubik zupełnie NAGO na Instagramie. Pokazała wszystko! Fot. Instagram@anthonyvaccarello

Beata Dżumaga

08listopada2017

Czy modelka przesadziła?

Anja Rubik słynie z odważnych sesji i otwartości, z jaką mówi o swoim ciele i seksualności. Właśnie prowadzi akcję edukacyjną SEXED.PL i zaprosiła do niej całe mnóstwo polskich gwiazd, które opowiadają nie tylko o swojej seksualności, ale też o takich problemach jak antykoncepcja, inicjacja seksualna czy wykorzystywanie.

 

Zobacz także: Coraz więcej gwiazd oskarżonych o molestowanie! Kto znalazł się na tej czarnej liście?

 

Ta akcja zszokowała odbiła się szerokim echem w polskich mediach, a teraz supermodelka szokuje na Instagramie. W serwisie właśnie pojawiła się seria nagich zdjęć Anji Rubik. Na swoim koncie opublikował je Anthony Vaccarello, dyrektor kreatywny dla Yves Saint Laurent. Autorem zdjęć jest japoński fotograf Nobuyoshi Araki.

 

 

W odważnej czarno-białej sesji Anja eksponuje swoje nagie ciało. Na niektórych fotografiach pokazuje biust, a na innych także waginę. To bardzo śmiałe posunięcie, ponieważ Instagram ma bardzo ścisłą politykę jeśli chodzi o nagość. Serwis praktycznie od razu usuwa zdjęcia, na których eksponowane są chociażby nagie sutki.

 

 

Póki co zdjęcia opublikowane przez Anthony'ego Vaccarello wciąż są dostępne na Instagramie. Pytanie tylko, jak długo? A może serwis przymknie oko na tę odważną sesję polskiej modelki?

 

A ty co sądzisz o sesji Anji Rubik?

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Instagram to tylko iluzja - udowadn...
Instagram to tylko iluzja - udowadnia 20-letnia Sara Puhto. Prekursorka zdrowego stylu życia daje nam niezbite dowody na to, że odpowiednia poza na fotografii wszystko zmienia...    Zresztą nie tylko poza, ale także... światło. To odpowiednie może całkowicie zmienić sposób, w jaki wychodzimy na zdjęciu. Sara wciąż to udowadnia na swoim własnym przykładzie, udostępniając zdjęcia na Instagramie, gdzie obserwuje ją blisko 180 tysięcy użytkowników. Ci najbardziej zagorzali często proszą o dość specyficzne zdjęcia. Przykład? Zestawienie fotografii, na której nasza fit-blogerka siedzi w luźnej pozycji z taką, gdzie stoi wyprostowana, napinając mięśnie. Rzecz jasna, Puhto spełniła to życzenie... >>>

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama