Reklama
Reklama

Michał Koterski zdradził imię syna. Jest urocze!

Michał Koterski zdradził imię syna. Jest urocze! Fot. Instagram @misiekkoterski

Beata Dżumaga

06listopada2017

I nawiązuje do bardzo słynnego Polaka.

Michał Koterski i modelka Marcela Leszczak w połowie października zostali rodzicami. Para powitała na świecie synka, a dumny tata od razu zamieścił na Instagramie zdjęcie chłopczyka wraz z uroczym podpisem dedykowanym swojej partnerce.

 

Zobacz także: Marcela Leszczak i Misiek Koterski zostali rodzicami!

 

Do tej pory ani Misiek, ani Marcela nie wypowiadali się publicznie na temat swojego synka. Jeśli już zamieszczali w mediach społecznościowych zdjęcia maluszka, konsekwentnie używali zdrobnienia „Ptysio”.

 

Jednak teraz zarówno Koterski jak i Leszczuk pochwalili się na Instagramie zdjęciami ze spaceru z synkiem. Przy okazji zdradzili, że chłopczyk ma na imię... Fryderyk!

 

"Pierwszy spacer z moim ukochanym Synkiem Fryderyczkiem. Jest przygoda" - podpisał jedno ze zdjęć dumny tata.

 

A post shared by Michał Koterski (@misiekkoterski) on Nov 5, 2017 at 7:57am PST

 

Przy okazji para pochwaliła się designerskim wózkiem dla malucha, który sprezentował im Jacob Birge, czyli Jakub Bartnik - zwycięzca pierwszej  polskiej edycji programu "Project Runway".

 

 

Póki co para nie pokazała zdjęcia małego Fryderyka w całej okazałości. Po jego narodzinach Misiek Koterski wrzucił na swój Instagram fotkę, na której widać małą rączkę chłopca oraz zdjęcie, na którym trzyma synka w ramionach, jednak zasłonił twarz dziecka za pomocą emoji.

 

 

Ptysiooo

A post shared by Michał Koterski (@misiekkoterski) on Oct 20, 2017 at 8:49am PDT

 

A ty co sądzisz o imieniu, które Misiek Koterski i Marcela Leszczuk nadali swojemu synkowi? My musimy przyznać, że jest wyjątkowo urocze ;)

 

l
Reklama

Polecane wideo

Zajście w ciąże nie zawsze jest pro...
Zajście w ciąże nie zawsze jest proste, ale możesz odpowiednio się przygotować i ułatwić sobie zadanie. Pamiętaj o rozsądnym podejściu do tego ważnego momentu i słuchaj swojego organizmu. / wszystkie fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama