Reklama
Reklama

Kim Cattrall szczerze przyznała, że "Seks w Wielkim Mieście" zmienił jej życie... na gorsze

Kim Cattrall szczerze przyznała, że "Seks w Wielkim Mieście" zmienił jej życie... na gorsze Kim Cattrall szczerze przyznała, że "Seks w Wielkim Mieście" zmienił jej życie... na gorsze / fot. Getty

Lena Sikor

25października2017

Aktorka ujawnia gorzkie tajemnice

Ostatnio cały świat dyskutuje o trzecim filmie z serii "Seks w Wielkim Mieście", a raczej o tym, czy w ogóle powstanie. Oficjalnie wiadomo, że nie - z powodu odmowy Kim Cattrall. Jednak plotki coraz częściej głoszą, że kontynuacja jest przygotowywana, a filmowa Samantha zostanie po prostu... uśmiercona.

Skąd taka decyzja Kim? Aktorka udzieliła niedawno wywiadu w programie Life Stories, i już wiemy, o co chodzi. Okazuje się, że z powodu wyczerpujących zdjęć, Kim nigdy nie urodziła dzieci. W 1998 roku, kiedy rozpoczęła się praca nad serialem, 41-letnia aktorka i jej mąż Mark Levinson myśleli o zapłodnieniu in vitro, ale ze względu na szalony harmonogram, Cattrall musiała zrezygnować:

"Miałam już 40 lat, kiedy zaczęłam grać w "Seksie w Wielkim Mieście". Mogłam zajść w ciążę przy zastosowaniu in vitro, o tej procedurze było wtedy głośno. Ale mój harmonogram... Zdjęcia trwały około 19 godzin dziennie, a nawet dłużej. Czasami piątkowy dzień roboczy kończyliśmy dopiero w sobotę nad ranem. W poniedziałek spotykaliśmy się o 4.45 rano, a kończyliśmy o pierwszej lub drugiej w nocy. Jak mogłabym połączyć ciążę z pracą, zwłaszcza w tym wieku? Chodziło o wielką odpowiedzialność. Nie przypuszczałam, że moje życie ułoży się w ten sposób. Wtedy po raz pierwszy zdałam sobie sprawę, że nie będę miała dzieci."

 

fot. Getty

 

Ponadto, Cattrall przyznała, że ​​nigdy nie była zaprzyjaźniona z koleżankami z planu:

"Nigdy nie byłyśmy przyjaciółkami. Byłyśmy koleżankami. I to jest o wiele lepsze, ze względu na wyraźny podział podejścia profesjonalnego i osobistego. Po zakończeniu serialu, przestałyśmy się widzieć. One miały dzieci, ja byłam 10 lat starsza, i rzadko bywałam w Nowym Jorku. Serial był jedyną rzeczą, która nas łączyła."

Dla Kim Cattrall to koniec przygody z "Seksem w Wielkim Mieście". I chociaż nie wyobrażamy sobie filmu bez Sam Jones, możemy zrozumieć decyzję aktorki. A ty?

 

Zobacz także: Tak w młodości wyglądał Mr Big z "Seksu w wielkim mieście"

 

l
Reklama

Polecane wideo

Zauważyłaś ją?
Zauważyłaś ją?

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama