Reklama
Reklama

Natalia Siwiec już planuje kolejne dziecko?!

Natalia Siwiec już planuje kolejne dziecko?! Fot. Instagram @nataliasiwiec.official

Beata Dżumaga

12października2017

Modelka wyjawiła też prawdę o plotkach o surogatce.

Natalia Siwiec dwa miesiące temu po raz pierwszy została mamą. Pod koniec sierpnia modelka i jej mąż, Mariusz Radziszewski, powitali na świecie córeczkę Mię.

 

Zobacz także: Natalia Siwiec pokazała córeczkę i zalała ją fala hejtu

  

Natalia przez całą ciążę dokładnie ukrywała brzuszek pod obszernymi ubraniami. Zachowała też bardzo szczupłą figurę – dodatkowe kilogramy nie odbiły się ani na jej sylwetce, ani na twarzy. Z tego powodu wiele fanek głośno wyrażało swoje podejrzenia, że Siwiec wcale nie była w ciąży.

 

Teraz Natalia po raz pierwszy publicznie odniosła się do zarzutów, jakoby dziecko urodziła za nią wynajęta surogatka. W programie Magdy Mołek „W roli głównej” modelka udzieliła szczerego wywiadu na temat ciąży i macierzyństwa. Zdradziła, że w zasadzie jest gotowa na to, by sprawić małej Mii młodsze rodzeństwo.

 

 

„Przeżyłam ciążę we wspaniały sposób. Właściwie mogłabym teraz zajść w kolejną i byłoby świetnie, jeśli oczywiście przeszłabym przez nią tak samą, jak z Mią”.

 

Modelka zdradziła też, jak dbała o formę podczas ciąży i w czym tkwi sekret jej wyjątkowo szczupłej figury po urodzeniu dziecka.

 

"Jakoś po prostu nie miałam ochoty na jedzenie, jadłam tak samo, jak przed ciążą. Nie miałam nawet możliwości, żeby przytyć! Przytyłam właściwie tylko tyle, ile jest wskazane, czyli jakieś 11 kilogramów. Mia jest małym dzieckiem, to było widać. Jak stałam przodem, nawet już tuż przed porodem, to tego brzucha nie było widać. Jak stanęłam bokiem, to rzeczywiście był. Ale od przodu nie było nie było tego brzucha w ogóle widać, więc łatwo było mi go maskować" - tłumaczyła rozmawiając z Magdą Mołek.

 

 

Natalia odpowiedziała na hejt internautów, którzy twierdzili, że jej ciąża jest jednym wielkim kłamstwem. Przekonuje, że od początku nie zamierzała zarabiać na ciążowym brzuszku i dlatego go ukrywała – stąd zarzuty o wymyślonej ciąży i surogatce.

 

"Ja nie afiszowałam się z tą ciążą. Każdy myślał, że będę sobie na niej robiła PR! Wiadomo, że to mogłoby mi przynieść dużo fajnych rzeczy, ale powiedziałam sobie: "PR na córce? Nie będę tego robiła!". Jakoś tak mi się w ciąży pozmieniało, no i potem, że skoro brzucha nie pokazuję, to na pewno była ta surogatka".

 

 

A ty co myślisz o ciąży Natalii Siwiec i jej podejściu do macierzyństwa?

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Czym tak naprawdę jest trend hygge...
Czym tak naprawdę jest trend hygge hair? Chodzi o jak najbardziej naturalne fryzury, dlatego zapomnij o mocnych cięciach czy drastycznych zmianach koloru. Postaw na swój odcień włosów (oczywiście możesz go delikatnie podkręcić, tylko pamiętaj, żeby kosmyki wyglądały na delikatnie muśnięte słońcem; świetnie sprawdzą się ombre i subtelne refleksy). Idealna fryzura? Zdecydowanie taka, która wygląda jak lekko potargana wiatrem, świetnie sprawdzą się też naturalne fale. Fot. instagram.com/gypsea_lust

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama