Reklama
Reklama

OMG! Powstanie kolejna część „50 twarzy Greya”!!!

OMG! Powstanie kolejna część „50 twarzy Greya”!!!

Ada Rusin

11października2017

Wiemy o czym będzie

Żałujesz, że przeczytałaś już wszystkie książki o przygodach Christiana i Anastasii? Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek – EL James właśnie piszę kolejną część! Jednak tym razem będzie się trochę różniła od poprzednich, bo… zostanie napisana z perspektywy Christiana Greya!

Zobacz także: Mamy pierwszy zwiastun „Nowego oblicza Greya”

Nowa część będzie zatytułowana „Darker: Fifty Shades Darker As Told By Christian”; możemy spodziewać się, że cała historia zawarta w poprzednich książkach zostanie opowiedziana tym razem z perspektywy Greya.

 

via GIPHY

 

„Wnętrze Christiana jest dość trudnym miejscem” - powiedziała autorka o swojej nowej książce.”Pisanie „Darker” pozwoliło mi spojrzeć w zupełnie nowy sposób na jego charakter i mam nadzieję, że czytelnikom również wyda się to interesujące”.

 

 

 

Selina Walker, odpowiedzialna za redakcję książek EL James, dodała „Christian Grey jest jednym z najbardziej sprzecznych i charyzmatycznych bohaterów współczesnej fikcji, a nowa książka będzie pełna niespodzianek. W „Darker” Ana i Christian stają w obliczu pewnych pozornie trudnych wyzwań, a ja - podobnie jak miliony fanów „50 twarzy Greya” - nie mogę się doczekać, aby odkryć więcej”.

Zobacz także: Dakota Johnson i Jamie Dornan skłóceni! Co wydarzyło się na planie „Nowego oblicza Greya”?

 

via GIPHY


W poprzednich częściach „50 twarzy Greya”, przeszłość Christiana wciąż prześladuje jego relację z Anastasią, a gdy para zaczyna odbudowywać zaufanie i poczucie stabilizacji, pewne osoby próbują zniszczyć ich szczęście.

 

Nie możemy się już doczekać!!!

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Właśnie pojawił się pierwszy zwiast...
Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun trzeciej (i niestety ostatniej) części przygód Christiana i Anastasii. „Ciemniejsza strona Greya” skupiała się na mrocznych wydarzeniach, za to w „Nowym obliczu Greya” więcej będzie o radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami. Zebrałyśmy najciekawsze wątki z książki, które z dużym prawdopodobieństwem pojawią się w filmie.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama